Edyta Klim

Stylmartin Sharon – stworzone dla kobiet

Nowy model butów motocyklowych Stylmartin został zaprojektowany specjalnie dla kobiet. To bardzo zgrabne kozaczki, które oferują ochronę stóp na motocyklu.

Stylmartin to firma, która od dziesięcioleci specjalizuje się w produkcji damskich i męskich butów motocyklowych. Tym razem, przy projektowaniu nowego modelu, wzięto pod uwagę szczególne potrzeby kobiet – pasażerek na motocyklu. Wspólne podróżowanie i dzielenie pasji jest bardzo przyjemne, a każdy motocyklista chciałby zapewnić swojej pasażerce (i często partnerce), również bezpieczeństwo. Niestety producenci obuwia motocyklowego przy jego tworzeniu, rzadko biorą pod uwagę osobę towarzyszącą motocykliście. Inaczej jest w przypadku tego, włoskiego producenta.

Buty są wykonane ze skór licowych wytworzonych we Włoszech, dodatkowo wzmacnianych przeciw ścieraniu oraz wodoodpornych. Buty na wysokości łydki mają elastyczny panel, który pozwala na komfortowe umieszczenie spodni wewnątrz. Podszewka również się rozciąga, dzięki czemu cholewka dostosowuje się do kształtu nogi, bez uczucia ściskania. Przy czym nie ogranicza to oddychalności i producent obiecuje, że stopa pozostanie sucha. Po obu stronach obuwia są niewidoczne z zewnątrz zabezpieczenia kostki PU. Buty mają długi zamek zakończony rzepem, a wewnątrz niego kurtynę przeciwdeszczową.

Najlepsi riderzy polskiego motocrossu zmierzą się w trzeciej rundzie Orlen MXMP!

Co jest wyjątkowego w tym modelu? Są klasyczne i z wysokiej jakości skóry. Są zgrabne i dostosują się do łydki. Mają 4-centymetrowy obcas i antypoślizgową podeszwę, dzięki czemu mają wygląd dedykowany kobietom, nie tracąc walorów bezpieczeństwa. Buty będą dostępne w rozmiarach 36-42 oraz dwóch kolorach: czarnym i ciemnej czekolady.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze