Stylmartin Continental - buty z duszą

30 stycznia 2016
Stylmartin to producent, który obuwiem motocyklowym zajmuje się już od 1979 roku, a teraz do oferty Stylmartin powróci jeden z kultowych modeli.

Dzięki zachowaniu dawnego wzoru i ulepszonych materiałów ochronnych, obuwie z serii Continental zachowa niepowtarzalny „old style”, a jednocześnie zapewni ochronę stopy na najwyższym poziomie.

Przy produkcji tego modelu, entuzjastycznie przyjętego na wystawie EICMA, zachowano tradycję rzemieślniczego wykonania detali – chromowanych zawiasów z czterema paskami i wytłoczonego logo, metodą sprzed trzydziestu lat. Cholewkę wykonano ze skóry cielęcej z powłoką hydrofobową, która na koniec ręcznie została pokryta woskiem. 

Ten model „z duszą” zapewni wysoką ochronę dzięki wkładkom PU na wysokości kostek i goleni. Anatomicznie wyprofilowana i wymienna wkładka wewnętrzna zapewni higienę i wygodę, a podeszwa Vibram znakomitą przyczepność.

Model Continental będzie należał do kolekcji Touring 2016 i jest skierowany głównie do użytkowników motocykli vintage enduro, cafe racer oraz kobiet. Wzór będzie dostępny w kolorach czarnym i czerwonym oraz rozmiarach: 38-47.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!