Styl retro w damskiej kolekcji na jesień od Harley-Davidson

Kolekcja Harley-Davidson MotorClothes pojawia się tej jesieni z nowym pomysłem na odzież do jazdy na motocyklu, oferując sporo ciekawego dla motocyklistek.

Nowa kolekcja HD, inspirowana klasycznymi wzorami retro, łączy klasyczną, dawną grafikę i sztucznie postarzone wykończenia z nowoczesnymi materiałami. Najciekawsze w jesiennej kolekcji są śmiałe dodatki do odzieży damskiej, szczególnie w zupełnie nowej mini-kolekcji Victory Lane.

Motocyklowa kurtka damska Harley-Davidson – linia Victory Lane.
fot. Harley-Davidson

Victory Lane dla kobiet
Zupełnie nowa mini-kolekcja w jesiennym asortymencie MotorClothes – damska linia Victory Lane – inspirowana jest znanym motywem pomarańczowego paska Harley-Davidson i stanowi nowe ujęcie kilku klasycznych wzorów.

Motocyklowa kurtka damska Harley-Davidson z systemem Rider Comfort.
fot. Harley-Davidson

Więcej kurtek damskich z systemem Rider Comfort
System Rider Comfort (RCS) zawiera warstwę bazową, która chroni przed wilgocią, warstwę środkową dla dodatkowej izolacji oraz warstwę zewnętrzną dla większej ochrony motocyklistów we wszystkich warunkach pogodowych, na jakie mogą trafić w trakcie jazdy.

Motocyklowa kurtka damska Harley-Davidson z systemem Triple Vent.
fot. Harley-Davidson

Kurtki damskie z systemem Triple Vent
System Triple Vent, oferowany obecnie w wybranych modelach kurtek Harley-Davidson, to innowacja w zakresie wentylacji w odzieży do jazdy na motocyklu. System testowano w tunelu aerodynamicznym i poddano rygorystycznym testom wydajności na drodze.

Podstawą linii MotorClothes jest kolekcja Core Collection. Są to klasyczne fasony, często z logo Harley-Davidson Bar & Shield w tradycyjnej kombinacji kolorów czarnego i pomarańczowego oraz nowość w kolekcji damskiej – kolor burgundu. Podstawowe produkty w kolekcji to odzież skórzana, odzież do jazdy FXRG, odzież sportowa i dodatki. Dodatkowo, co 3 miesiące wypuszczane są kolekcje sezonowe, dostępne tylko przez krótki okres. Mają one swój unikalny styl, materiały i zestawy kolorystyczne oraz produkowane są w ograniczonych liczbach egzemplarzy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze