Karolina Chojnacka

Stwórz własne świąteczne dekoracje inspirowane samochodami!

Do zrobienia śnieżynek nie potrzebne są żadne specjalistyczne materiały. Wystarczy przygotować papier, długopis, nożyczki i puścić wodze fantazji.

Z okazji zbliżających się Świąt, Nissan nawiązał współpracę z Touguiem, artystą, który projektuje zabawki z papieru, aby stworzyć na podstawie tych kultowych motywów oryginalne, bożonarodzeniowe dekoracje.

Na podstawie linii, które tworzą dobrze znane motywy kodu stylistycznego, zaprojektowano 5 śnieżynek. Każdy może samodzielnie stworzyć taką dekorację w domu. Inspiracją do powstania śnieżynek są kultowe motywy modeli z gamy Nissana: płynna linia dachu modelu Ariya, reflektory w kształcie śmigieł znane z modelu Juke, lampy przypominające bumerang z modeli LEAF i Qashqai oraz motyw litery V, który zdobi przód modelu Micra.

Tougui wyznał:

To niesamowite, ile możliwości mamy do wyboru – każda z nich jest inna i każda powstała po namalowaniu kilku prostych kresek. To element, który podkreśla osobowość poszczególnych modeli.

Do zrobienia śnieżynek nie potrzebne są żadne specjalistyczne materiały. Wystarczy przygotować papier, długopis (jeśli wolisz sam narysować wzór zamiast drukować szablon), nożyczki i puścić wodze fantazji. Można własnoręcznie zrobić śnieżynki w dowolnym rozmiarze i kolorze, a potem ozdobić je wedle swoich preferencji. Tak stworzone ozdoby z pewnością dodadzą zimowej magii twojemu domowi!

Poniżej znajdziecie szablony do pobrania, wraz z instrukcją wykonania śnieżynek: 

Szablon-Nissan-LEAF.pdf

Szablon-Nissan-Qashqai.pdf

Szablon-Nissan-Micra.pdf

Szablon-Nissan-Juke.pdf

Szablon-Nissan-Ariya.pdf

Zdjęciami swoich prac możecie podzielić się w mediach społecznościowych, publikując je z hasztagiem #NissanHoliday. Koniecznie też oznaczcie nasz profil, @motocaina!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze