Stwórz samochody 3D

Idealna zabawka na produktywne, letnie wakacyjne dni. Masz dziecko i chcesz zorganizować mu czas albo sama lubisz robótki ręczne? Kup specjalne samochodowe foremki.

fot. Feniks-2008 (użytkownik Allegro)

Od pewnego czasu zaobserwować można wielki powrót robótek ręcznych. Na forach internetowych panie (i nie tylko) wymieniają swoje uwagi dotyczące robienia na drutach, własnoręcznego przygotowywania biżuterii, sztuki decoupage czy lepienia w glinie. Dziś prezentujemy wam więc motoryzacyjny gadżet, który za tymi trendami podąża.

Przed wami zestaw plastikowych foremek w kształcie samochodów. Używamy ich bynajmniej nie w piaskownicy, a podczas domowych prób stworzenia czegoś własnego i kreatywnego. Foremki wypełnić można gipsem czy woskiem, a nawet ciastem. Ciekawe może być też stworzenie kolorowych mydełek w kształcie samochodów lub… wielkich kostek lodu, które zaserwować będziemy mogły podczas letnich garden party w dzbankach pełnych soku.

Komplet 5 foremek kupić można na Allegro na 25,90 zł. To ciekawa alternatywa dla komputerowych gier i szansa na rodzinne konstruowanie samochodów oraz sprawdzenie swoich umiejętności artystycznych. Ponieważ po stworzeniu auta 3D nadchodzi etap malowania, posiadając foremki można zorganizować również rodzinny konkurs na najlepszego lakiernika. Jedna, niedroga zabawka i naprawdę wiele możliwości, a co najważniejsze, z samochodami w tle.

Link do aukcji

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze