Stwórz remiks Sofy i wygraj Mini na weekend

Kolejna odsłona konkursu Mini, tym razem pod tytułem "„MINI Inspiruje Wielkich. Temat przewodni Muzyka."

fot. Mini

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy ściągnąć ze strony http://www.mini.com.pl/ utwór "On nie mówi" grupy Sofa i wykorzystać go do stworzenia własnego remiksu. Zwycięzca otrzyma zestaw gadżetów Mini, voucher dla dwóch osób na kolację w warszawskiej restauracji SomePlace Else oraz auto na weekend.

Jeśli remiksy to nie do końca twój talent, nie ma nic straconego. Możesz wypróbować swoje możliwości w Muzycznym Parkingu Mini, projektując na dach Mini grafikę, której motywem przewodnim jest muzyka. Wystarczy otworzyć dostępną na stronie aplikację, by w trzech prostych krokach stworzyć i zgłosić swoje dzieło do galerii. Autor najlepszego projektu dostanie w nagrodę zestaw gadżetów Mini.

Termin składania zgłoszeń mija 30 listopada. Po więcej informacji, pliki do ściągnięcia i regulamin konkursu odsyłamy do stron konkursowych:

http://www.mini.com.pl/MINI_inspiruje/muzyka

http://www.mini.com.pl/MINI_inspiruje/roof_designer

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.