Strefa Kobiet na Moto Show Suwałki

Strefa Kobiet na Moto Show Suwałki

05 września 2019
7 Moto Show Suwałki to nie typowy zlot przepełniony testosteronem, to także miejsce dla kobiet – z pasją i miłością do motoryzacji. Serdecznie zapraszamy wszystkie zmotoryzowane i nie tylko panie do specjalnej Strefy Kobiet, w której nie braknie atrakcji - wyścigi na 1/4 mili czy pokazy driftu.
Loading module...

Polski biegun zimna- z tego właśnie znane są Suwałki. Ale już niedługo, Suwałki będą się kojarzyć  z wydarzeniem, które na pewno rozgrzeje zarówno fanów motoryzacji, jak i każdego zwolennika imprez rodzinnych-  7 Moto Show Suwałki  Reaktywacja. Impreza  ta odbędzie się pod Patronatem Prezydenta Miasta Suwałki  w dniach 21- 22.09.2019 r. na nowo wybudowanym lotnisku, w godzinach 10.00-18.00.



Ogólnopolskie wyścigi na ¼ mili, czy pokazy driftu, to tylko część atrakcji dostępnych na imprezie. Na miłośników adrenaliny będą czekać skoki na bungee, loty helikopterem. Pasjonaci motoryzacji będą mogli podziwiać projekty, nie tylko z Polski, ale z Litwy, Łotwy i Estonii. Oprócz klubów motoryzacyjnych, swoje strefy będą miały motocykle, auta zabytkowe, tuningowe, a nawet ciężarowe. Nie zabraknie, także strefy Moto Kobiet. Na najmłodszych uczestników będzie czekać strefa zabaw,  której gospodarzami zostaną Superbohaterowie. Całość wydarzenia umilać będzie strefa food trucków. 



7 Moto Show Suwałki to również spotkanie z wiodącymi firmami z całej Polski. Podczas dwóch dni imprezy, będą one prezentować swoje produkty, dzielić się rozległą wiedzą, a także dadzą popis swoich możliwości podczas pokazów autodetailingu czy oklejania aut. 

 

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!