Starym Suzuki chciała uciec grupie Speed. Jazda po chodniku nie skończyła się najlepiej

Młoda kobieta jadąca Suzuki miała sporo na sumieniu. Szalona ucieczka przed policją to dopiero początek długiej listy jej przewinień...

Podczas patrolowania Zgorzelca, policjanci postanowili skontrolować jadącą Suzuki młodą kobietę. Pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych 21-latka nie zatrzymała się. Wręcz przeciwnie, postanowiła podjąć próbę ucieczki.

Podczas ucieczki przed policjantami z grupy Speed, kierująca Suzuki w pewnym momencie wjechała w drogę jednokierunkową, gdzie została zablokowana przed nadjeżdżający pojazd. To jednak jej nie zatrzymało i kontynuowała jazdę chodnikiem, a następnie ścieżką rowerową.

Gdy kobieta wjechała na jedno z podwórek, uderzyła w ogrodzenie i zdecydowała się uciekać pieszo. W aucie został pasażer. 21-latka została zatrzymana w jednym z okolicznych budynków.

Starym Suzuki chciała uciec grupie Speed. Jazda po chodniku nie skończyła się najlepiej
Starym Suzuki chciała uciec grupie Speed. Jazda po chodniku nie skończyła się najlepiej, fot. Policja

Po sprawdzeniu w bazie danych, okazało się, że kobieta jest poszukiwana w celu odbycia kary więzienia w wymiarze 10 miesięcy oraz 2 dni w areszcie za niewpłaconą grzywnę. Funkcjonariusze zbadali 21-latkę testerem narkotykowym, który wykazał, że znajduje się ona pod wpływem środków odurzających i psychotropowych. Co więcej, w torebce zatrzymanej policjanci znaleźli metamfetaminę.

21-latka najpierw trafiła na komendę, gdzie usłyszała zarzuty, a później do aresztu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze