Spotkanie wrocławskich motocyklistek – galeria

W Dniu Kobiet 8 marca na Placu Solnym we Wrocławiu spotkały się wrocławskie motocyklistki. Uroku każdej z nich dodawały kobiece atrybuty min. kolorowe spódniczki i przyozdobione motocykle.

Wrocławskie motocyklistki 8 marca 2014.
fot. Ewa Warenda

Celem spotkania było wspólne uczczenie kobiecego święta, poznanie się (grupa działa na Facebooku) oraz uczestniczenie w szkoleniu z pierwszej pomocy.

Galeria zdjęć ze spotkania tutaj.

Motocykliści z zaprzyjaźnionych grup SWBikers i DWMotoCzwartki wręczyli każdej motocyklistce kwiatka i poczęstowali truskawkami. Dodatkowo grupa motopomocni.pl zaprosiła je do uczestniczenia w szkoleniu z niesienia pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom oraz wręczyła dodatkowe upominki za udział w nim. Potem w sympatycznej atmosferze motocyklistki kontynuowały spotkanie przy kawie i ciastku, a także zaplanowały wieczorny, wspólny wypad na miasto.

Niespodzianką dla wszystkich był gościnny pobyt na rynku niemieckiej ekipy telewizyjnej, która kręci film o Wrocławiu pt. „Wenecja Wschodu”. Operatorzy uwiecznili przyjazd wrocławskich motocyklistek i wręczenie kwiatów. Film będzie emitowany 13 kwietnia o godz. 18.00 w NDR TV oraz będzie dostępny online tutaj.

Jesteś z Wrocławia lub okolic i jeździsz na motocyklu? Dołącz do wrocławskich motocyklistek na FB – tutaj.

Kobiety na motocyklach na placu Solnym we Wrocławiu.
fot. Oggy
Wrocławskie motocyklistki wzbudzały zainteresowanie kolorowymi spódniczkami.
fot. Ewa Warenda

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze