Spotkanie Ladies of Harley – relacja

5 kwietnia dziewczyny z grupy Ladies of Harley wyszły późnym wieczorem z warszawskiego salonu LIBERATOR z ogromną dawką wiedzy na temat zasad działania motocykli.

W najstarszym w Polsce salonie Harley-Davidson odbyło się spotkanie dla harleyowych dam, podczas którego Marcin „Rasta” Brewiński opowiadał o cechach charakterystycznych poszczególnych modeli H-D, natomiast Nina Gruszka tłumaczyła zasady działania motocykla. Przy dobrym winie dziewczyny słuchały o tym jak działają tłoki, zawory, wał korbowy, rozrząd, do czego służą pierścienie, jakie są rodzaje silników motocyklowych… Wydaje się sporo? To nie wszystko! Nina wyjaśniła również jak działa sprzęgło wielotarczowe, skrzynia biegów oraz hamulce bębnowe i tarczowe. Przed wykładem o mechanice Rasta opowiadał o historii rodzin motocykli Harley-Davidson, specyfice jazdy i prowadzenia poszczególnych modeli oraz ich głównych zaletach, a także o tym, jak dobrać motocykl dla siebie.

Najbardziej dociekliwe pytania nie pozostały bez odpowiedzi. Dziewczyny były bardzo zadowolone ze spotkania, dlatego śledźcie co dzieje się w Liberatorze… zapowiada się kontynuacja tego typu imprez!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze