Spotkaj się z nami na zlocie motocyklowym Amazons!

Już dziś zaczyna się zlot wszystkich motocyklistek organizowany po raz szósty przez Amazons WMC Chapter Poland. Imprezie patronuje Motocaina.pl. Spotkajmy się tam!

Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic stolicy dołącz do nas na stacji Lukoil, pierwszej za Magdalenką jadąc w stronę Grójca. Wyjeżdżamy stamtąd o godzinie 18. Jeśli wolisz wyjechać z Piaseczna skontaktuj się z Anią Godlewską pod numerem telefonu 724 247 234.

fot. Motocaina

Impreza odbędzie się w dniach od 21 do 23 maja w ośrodku Agrostawy w Błędowie (powiat grójecki, woj. mazowieckie). W programie poza tradycyjnymi konkurencjami związanymi z motocyklami, znalazły się takie atrakcje jak: rowery wodne, jazda konna, możliwość korzystania z boiska do siatkówki, rycerze na koniach, przejażdzki bryczką, a do wygrania w konkursie jest przelot helikopterem.

Dziś wieczorem atmosferę zlotową uprzyjemni zespół Bike Lovers, a w sobotę zespoły Recycler i Titty Twister. W programie m.in. znana z „Mam talent” artystka-parodystka Żaklina, magiczny oraz… męski urok czyli Models FX.

Wjazd plus pakiet zlotowy, w którego skład wchodzą: pamiątkowa blacha, koszulka, posiłek, miejsce kempingowe i strzeżony parking, kosztować będzie 60 zł. Pasażer zapłaci 40 zł, a oczywiście motocyklistki wjeżdżają gratis. Piesi wejdą na teren zlotu za 20 zł. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze