Spotkaj się z Motocainą na MTMoto Show

Już w najbliższy weekend - 24 i 25 października w Warszawie szykuje się gratka dla fanów tuningu i samochodów sportowych. MTMoto Show to, jak mówią organizatorzy „atrakcje non-stop". Przyjdź i spotkaj się z nami... Motocaina zaprasza!

Będą piękne samochody i… Motocaina!
fot. MTMoto Show

Kupiliście już bilet na targi lub dopiero zamierzacie to zrobić? Jedno jest pewne – koniecznie musicie tam być i zaraz po wejściu do Hali MT Polska odszukać Motocainę. Będziemy na pewno – tam gdzie efektowne BMW E36 i specjalizująca się w driftingu Karolina Pilarczyk oraz redaktor naczelna Motocaina.pl – Katarzyna Frendl, tam i pasja kobiet do motoryzacji…

Wszystko wskazuje na to, że na MTMoto Show atrakcji będzie naprawdę sporo. Pokazy niesamowitych samochodów i ciężarówek po tuningu, zawody najgłośniejszych samochodów dbDrag, finał najbardziej prestiżowego konkursu tuningowego Północ-Południe, szalone wirtualne przejażdżki dzięki konsoli xBox  i liczne koncerty, pokazy i konkursy – brzmi naprawdę świetnie, a to jeszcze nie wszystko. Dla miłośników modelarstwa organizatorzy szykują bowiem specjalną strefę, w której obejrzeć można pokazy przygotowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Modelarzy oraz RC Monster. Poza zabawą będzie też miejsce na poruszenie kwestii bezpieczeństwa – w Strefie Bezpieczeństwa Jazdy zwiedzający będą mogli zapoznać się z technikami udzielania pierwszej pomocy w wypadkach drogowych, oddać krew oraz zobaczyć, jak wygląda Świat w alkogoglach. W trakcie trwania targów Warszawę odwiedzi również Rossman Truck Show.

Karolina Pilarczyk w swoim BMW E36 z silnikiem od Corvette podczas pokazów driftu na terenie Akademi Bezpiecznej Jazdy w Józefowie. Takie auto zobaczysz na targach.
fot. Frendl

Targi odbywają się między godziną  10.00 a 18.00, 24 i 25 października w Hali MT Polska przy ulicy Marsa 56c. Koszt biletu to 25 złotych za dzień dla osób dorosłych. Dzieci do 10 roku życia wchodzą za darmo.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze