Sportowe buty od Citroena

Mamy już kalendarzową jesień, czas więc zmienić ubiór z lekkich, zwiewnych wdzianek, na ten nieco cieplejszy. Dla tych, którzy lubią sport, Citroen i firma Gio-Goi przygotowała limitowane sportowe buty, nawiązujące stylem do Citroena DS3 Racing.

Buty sportowe inspirowane modelem Citroen DS3 Racing, o nazwie: DS3 Racing Shoe by Gio-Goi.
fot. Citroen

Według twórców, buty Citroen Gio-Goi DS3 Racing mają się odznaczać równie wysoką jakością i równie dobrym doborem materiałów, co promowane auto. Wykonane są z grubej, czarnej skóry, tej samej, którą wykorzystuje się do wykończenia wnętrza Citroena. Wzory na białej podeszwie mają odzwierciedlać styl 18-calowych, aluminiowych felg, a pomarańczowe przeszycie i sznurówki mają dodawać butom sportowego zacięcia (inspiracja pomarańczową atrapą chłodnicy w aucie). 

Projektanci Gio-Goi przekonują, że buty te są przeznaczone dla osób, które lubią pędzić z duchem czasu. Tak jak oryginalny Citroen DS3 Racing, „odzwierciedlają wydajność, wysoką jakość i wyszukany styl”. Całkiem gustowne obuwie zostało wyprodukowane w limitowanej liczbie jedynie stu par, a ich cena na oficjalnej stronie producenta wynosi 120 funtów. 

Jeśli więc marzy wam się coś ekskluzywnego i jednocześnie idealnego na codzienne spacery po mieście, musicie się pośpieszyć. Buty są do zdobycia w sklepie marki we wschodnim Londynie lub na stronie Gio-Goi: http://www.gio-goi.com/ds3racing.

Odzieżowa marka Gio-Goi skierowana jest głównie do młodych duchem osób. Często inspiracją do powstania kolekcji „na ulice” jest muzyka (niegdyś np. kultura stylu rave). Dziś marka ubiera m.in. Plan B,  Kasabian i Rihannę.  

fot. Citroen

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze