Speedway & Grasstrack Show 2009

24 lutego 2009
Tradycją w Wielkiej Brytanii jest organizacja Speedway & Grasstrach Show. Właśnie w niedzielę 22 lutego odbyło się takie spotkanie w Ryton on Dunsmore niedaleko Coventry.
foto. Kinga Wachowska

Organizatorem takich corocznych spotkań jest Enjay Design, a właścicielem firmy i głównym inicjatorem jest Nick Barber. Również dzięki jego działalności dwukrotnie w ciągu roku organizowane są giełdy, podczas których pasjonaci sportu żużlowego, wyścigów na trawie i sidecar'ów mogą uzupełniać swoje kolekcje pamiątek o programy, książki i najróżniejsze gadżety.

- Staramy się to robić najlepiej jak potrafimy. Każde takie spotkanie czy też innego pokroju giełdy pozwalają nam zaproponować fanom i zawodnikom pozycje czy produkty na najwyższym poziomie. Zawsze upewniamy się, czy otrzymujesz pozycje na dobrym poziomie i mamy nadzieję, że jesteś zadowolony ze swoich zakupów. Warto zaznaczyć, że jesteśmy zawsze do waszej dyspozycji, także podczas sezonu, możecie znaleźć nas przy różnych klubach, co jest okazją do odbioru rzeczy, które zamawiacie.  Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać się w czołówce naszej działalności - mówi Nick Barber.

foto. Kinga Wachowska

Fani żużla z każdego kraju są bardzo mile widziani na takich spotkaniach. Cieszą się one ogromną popularnością - w niedzielę odwiedziło je mnóstwo osób - nie tylko z Wielkiej Brytanii. Fani, zawodnicy uprawiali surfing pomiędzy stoiskami, nabywali pamiątki, a także wszystko to, co przydaje się w trakcie jazdy. Oprócz wspomnianych gadżetów na tego typu giełdzie można nabyć również akcesoria niezbędne do uprawiania sportu żużlowego, jak i części do maszyn żużlowych.

Kolejne targi z cyklu Speedway & Grasstrack Show już za rok.

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!