Edyta Klim

Speed Evo JR Multicolor – motocyklowe buty dla dzieci od Stylmartin

Od najmłodszych lat warto używać ochronnej odzieży motocyklowej. Kolorowe buty dla dzieci i młodzieży Speed Evo JR Multicolor wyglądają odlotowo, ale przede wszystkim chronią ich stopy, podczas jazdy mini motocyklami.

Minibike, pitbike, crossbike itp. to małe motocykle, z których korzystać mogą także najmłodsi pasjonaci motocykli. Dla tego segmentu motocykli, a docelowo do użytku przez dzieci i młodzież – powstały buty Speed Evo JR Multicolor. Motocykle te, choć małe, to osiągają jednak spore prędkości, więc zakup ochronnej odzieży motocyklowej dla dziecka jest bardzo dobrym pomysłem.

Zobacz także: Przewożenie dziecka na motocyklu

Speed Evo JR Multicolor to następca bardzo popularnej wersji S1 Multicolor Special. Model ten dostępny jest w rozmiarach juniorskich od 29 do 42. Cholewka z microfibry ma energetyczne kolory, przyciąga wzrok, jak i łatwo dopasuje się do kolorów motocykla i odzieży. Zapięcie to suwak i zabezpieczający rzep, a podszewka ma właściwości oddychające.

Wzmacniana podeszwa jest antypoślizgowa, a wkładka z pianki EVA zadba o komfort stopy. Noski butów są zabudowane, chroniąc palce. Dodatkowo na bokach Speed Evo JR mają slidery, jak na sportowe obuwie przystało (drugi ich komplet znajdziecie w zestawie).

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze