Spadające ceny na skutery Hondy

Sezon w pełni, większość z nas już dawno śmiga na jednośladach. Tymczasem Honda przygotowała gorącą promocję na lato - w wakacyjnej ofercie zaproponowano skutery już od 7900 zł.

Honda Lead 110
fot. Honda

Dla wszystkich, którzy czekają na prawdziwie, gorące lato, Honda Poland przygotowała ciekawą ofertę. Przyjazne jeździe w upalne dni poręczne skutery: Honda Lead 110 oraz debiutujący na polskim rynku ANF125i Innova dostępne są już teraz w cenach odpowiednio 7900 zł oraz 9400 zł. To doskonała okazja, aby poczuć wolność nawet na zatłoczonych ulicach miasta i spędzić więcej przyjemnych chwil z najbliższymi.

Honda ANF125i Innova
fot. Honda
Honda ANF125i Innova
fot. Honda

 

 

 

 

 

 

ANF 125i Innova to oszczędny jednoślad na miarę naszych czasów:  ma automatyczne sprzęgło i czterobiegową przekładnię, a do tego wyświetlacz LCD na tablicy przyrządów i przykuwającą uwagę retro stylizację. Lekki, zwinny, o niewielkich gabarytach, z powodzeniem będzie manewrował między samochodami, a właściciela zaskoczy niewielkim apetytem na paliwo. Model ten kosztował do tej pory 9 400 zł, natomiast za Lead 110 trzeba było zapłacić 12 400 zł.

Ilość pojazdów w promocji ograniczona.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze