Sofa jak Cadillac? Rozsiądź się wygodnie

Pamiętacie te piękne Cadillac'i, którymi jeździli bohaterzy musicalu „Grease"? Dziś takie auto jest w zasięgu ręki każdej z nas. Zastanawiacie się gdzie go zaparkować? My radzimy w salonie, bo prawdziwe Cadillac'i zamieniły się w stylowe, oryginalne meble.

Historia marki Cadillac sięga 100 lat wstecz. Już od 1909 roku amerykański producent z Detroit, będący częścią koncernu General Motors produkuje wspaniałe, przestronne samochody. Samochody jak marzenie…

 

 

 

Piękna linia Cadillaca od lat nadaje mu niepowtarzalny charakter. Wyobrażacie sobie jak ten stylowy samochód sunie po pełnych dziur ulicach polskiego miasta? Pewnie nie… Tymczasem my mamy już rozwiązanie jak poczuć się w Polsce jak prawdziwa amerykańska gwiazda i mieć Cadillaca bez ciągłego zamartwiania się o jego kondycję techniczną.

 

Pomysłowi Amerykanie wymyślili bowiem sposób na zatrzymanie czaru rozbitych samochodów i przerabiają niektóre modele tej legendarnej marki na niepowtarzalne meble. Fotele, sofy i stoliki z charakterystycznymi tylnymi „skrzydłami” i skórzanym obiciem choć nie są tanie (koszt sofy na aukcjach to około 4 200 zł) na pewno kuszą bardziej niż nawet najdroższa kanapa z międzynarodowej sieciówki. Do tego pozwalają nam poczuć magię minionych lat i przede wszystkim spełnić nasze nastoletnie marzenia, by być niczym Olivia Newton John i razem z Johnem Travoltą wybrać się wieczorem do baru na prawdziwy amerykańskiego shake’a. Marzenia się spełniają!

 Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze