Quantcast

Śmiertelne czołowe zderzenie dwóch aut. Policja poszukuje świadków

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, co doprowadziło do tragedii, ale nadal próbują wyjaśnić dokładny przebieg całej sytuacji.

19.maja około 6:30 dyżurny policji w Rypinie (woj. kujawsko-pomorskie) otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 563 w miejscowości Kotowy, gm. Skrwilno, gdzie czołowo zderzyły się dwa pojazdy.

Tragiczny wypadek podczas wyprzedzania. Auta roztrzaskały się w drobny mak!

Według wstępnych ustaleń przybyłych na miejscu funkcjonariuszy, 31-letni kierowca Audi, nie upewnił się należycie co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym Seatem Toledo kierowanym przez 26-letnią kobietę. W wyniku tego zdarzenia oboje mieszkańcy powiatu rypińskiego zginęli na miejscu.

Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu. Kierowca Audi pomylił miasto z autostradą?

Policjanci zabezpieczyli miejsce i zorganizowali objazdy. Czynności na miejscu wypadku, pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Rypinie, podjęli policjanci pionu kryminalnego. Funkcjonariusze pracują nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia i wyjaśnieniem dokładnej przyczyny wypadku. Proszą więc wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku, o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Rypinie  lub dzwoniąc po numer telefonu 47 753 92 00.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze