Smartfon od McLarena? Debiut OnePlus 7T Pro McLaren Edition

Smartfon od McLarena? Debiut OnePlus 7T Pro McLaren Edition

14 października 2019
1
Nowy OnePlus 7T Pro McLaren Edition to druga premiera smartfona stworzonego przez technologicznych pionierów – firmy OnePlus oraz McLaren. Telefon będzie dostępny w cenie od 849 euro.

McLaren i OnePlus pracowały wspólnie po raz drugi, po tym jak w 2018 roku powstał świetnie przyjęty smartfon „Salute to Speed” OnePlus 6T McLaren Edition. iem McLarena do projektowania, OnePlus 7T Pro McLaren Edition to połączenie mocy i piękna. Wyróżnia go subtelne, stylowe użycie charakterystycznego dla McLarena koloru: papaya orange. Kolor ten jest nie tylko ukłonem w kierunku wyścigowej historii marki, pojawia się również na obecnym bolidzie McLarena w wyścigach Formuły1.

Obudowa OnePlus 7T Pro McLaren Edition została zaprojektowana z wielką uwagą. Użyto do niej Alacantry – miękkiego, luksusowego materiału używanego we wnętrzach samochodów McLaren. Jest on odporny na ścieranie, zapewniając przy tym świetne trzymanie. Na ekranie startowym umieszczono minimalistyczny zegar inspirowany ponadczasowymi deskami rozdzielczymi McLarenów. O nadejściu powiadomień informują delikatne rozświetlające się na pomarańczowo zaokrąglone krawędzie ekranu.

Z 265 GB pamięci UFS 3.0 oraz 12 GB RAMu, OnePlus 7T Pro McLaren Edition łączy topowe możliwości techniczne. OnePlus 7T Pro McLaren Edition posiada na pokładzie najnowszy, ośmiordzeniowy chipset Qualcomm® Snapdargon™ 855 Plus

Komentarze

2qewwqertwe
14 października 2019 15:41
świetny jest :)