Skrzynka z narzędziami od Forda - specjalnie dla kobiet

14 grudnia 2010
Czasy, kiedy kobieta wykonywała jedynie prace związane z utrzymaniem domu i wychowywaniem dzieci dawno już minęły. Dziś panie chcą być niezależne i chętnie uczą się wykonywania różnych „męskich" zajęć. Prowadzenie samochodu przez kobietę od wielu lat już nikogo nie dziwi. Tak samo jak jego naprawianie...

Specjalny zestaw narzędzi pozwoli kobietom na przeprowadzenie drobnych napraw w samochodzie.

fot. Ford

Producenci są tego bardzo świadomi. Oprócz specjalnych edycji samochodów z myślą o płci żeńskiej tworzą dedykowane paniom gadżety. Przykładowo, w kolekcji Forda pojawiła się ostatnio różowa skrzynka z narzędziami. Na pewno każda fanka garażowych prac przy swoim samochodzie bardzo się ucieszy, gdy pod choinką znajdzie zestaw takich narzędzi.

Przyrządy te zostały od początku do końca zaprojektowane z myślą o kobietach - są lekkie i łatwe w obsłudze oraz nieco mniejsze od standardowych po to, by dobrze wpasować się w drobniejsze dłonie kobiet. Różowa skrzynka składa się z 25 elementów. W walizce znajdują się takie narzędzia jak: kombinerki, śrubokręty z różnymi końcówkami, metrówka, nożyk, czy też klucze imbusowe - czyli w zasadzie wszystko, co potrzebne jest do wykonywania drobnych napraw samochodowych, jak wymiana żarówki, filtra powietrza czy też wyjęcie akumulatora.

Kolekcja Forda jednak to nie tylko narzędzia. Każda kobieta znajdzie w niej też stylowy płaszcz wodoodporny, naszyjnik z logiem „Ford Racing", różową czapkę zimową, torebki czy obudowy do iphone'a. Dla kobiet będących mamami, w kolekcji producenta pojawiły się specjalne wełniane śpioszki dla maluchów z napisem „Mustang".

Wszystkie gadżety są stosunkowo niedrogie i warte uwagi. Aby obejrzeć pełną kolekcję Forda należy wejść na stronę: http://www.fordcollection.com/

Dzięki takim śpioszkom dzieci od początku wychowywane będą w duchu motoryzacji...

fot. Ford

 

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!