Quantcast

Skóra, łańcuchy i róże – niegrzeczne wcielenie motocyklistki

Przedstawiamy śmiałą odzież i pomysłowe akcesoria dla motocyklistek prosto z amerykańskiego butiku.

Biker Chic Boutigue ma jasny cel – promować produkty dodające uroku, kuszące wzorem, niepowtarzalne. W ofercie znajdziemy ćwiekowane paski i rękawice, których nie ma w klasycznym sklepie motocyklowym oraz biustonosze z nieprzyzwoicie miękkiej skóry i zamszu.

Podobnie pozostałe produkty, najczęściej zawierają dużo elementów skórzanych, pasków i łańcuszków. Tak jak występująca w czterech wariantach torba, którą możemy nosić na trzy sposoby – a żaden z nich nie jest typowy. Jest idealnym rozwiązaniem na motocykl – nie zsunie się podczas jazdy, a płacąc za paliwo na stacji, portfel mamy pod ręką.

 

Mazda MX-30

Jeśli jednak ilość pasków Was przeraża i wolicie wersję bez, taka też się znajdzie. Niezwykle pomysłowe „mocowanie”, pasujące do jeansów, aż kusi by mieć taką torebeczkę zawsze ze sobą, podczas długich motocyklowych wycieczek.

 

Na uwagę zasługuje jeszcze jeden nadzwyczajny produkt – damski orzeszek! Popularny kask motocyklowy, obowiązkowy element stroju na każdym motocyklowym zlocie i nie tylko.

 

 

Mazda MX-30
Wobec tego, jeśli szukasz wyjątkowych produktów dla siebie lub prezentu dla motocyklistki, wymienione wyżej i wiele innych, znajdziesz na stronie sklepu  thebikerchicboutique.com

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze