Skoda zadba o Twojego pupila

Wakacje to czas wyjazdów. Bardzo często pasażerami na pokładzie naszych samochodów sa czworonogi. Skoda zaprezentowała właśnie specjalnie przygotowany element wyposażenia, który zadba o ich bezpieczeństwo.

Podczas podróży z czworonogiem na pokładzie musimy mieć świadomość, że każde mocniejsze hamowanie może być zagrożeniem dla zwierzęcia, jeśli nie będzie ono bezpiecznie przymocowane do siedziska. Dlatego Skoda przygotowała specjalne pasy, którymi będzie można bezpiecznie przypiąć zwierzaka, a tym samym pozwolić mu na komfortową podróż. Dedykowane szelki przyczepiamy w miejsce tradycyjnych pasów bezpieczeństwa

Dla właścicieli lubiących dbać o porządek Skoda przygotowała jeszcze jeden element wyposażenia. Jest to specjalna mata, która będzie chronić tapicerkę samochodu przed zabrudzeniem podczas transportu.

Dla modeli Fabia, Octavia oraz Superb w wersji kombi czeski producent przygotował specjalną kratę, która pozwoli na oddzielenie bagażnika od reszty przestrzeni bagażowej. Pozwoli to na bezpieczny transport np. klatki z psem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze