Skoda Kodiaq 2021 – światowa premiera odświeżonego modelu już dziś!

Światowa premiera odbędzie się w formule online i rozpocznie się o godzinie 10:00.

Największy z SUV-ów ŠSkody, opcjonalnie dostępny z siedmioma miejscami, sprzedawany jest na 60 rynkach na całym świecie. Ten przestronny model został teraz odświeżony i wyposażony w najnowsze rozwiązania z zakresu designu i technologii.

Oficjalny zwiastun ujawnia przeprojektowaną, wyrazistą maskę oraz nową osłonę chłodnicy. Węższe reflektory komponują się ze światłami przeciwmgielnymi umieszczonymi poniżej a tylne światła mają krystaliczne struktury i reprezentują bardziej smukłą wersję klasycznego dla Skody designu w kształcie litery C. W zaktualizowanej wersji pojawią się także warianty Kodiaq Sportline, Laurin & Klement oraz usportowiony RS.

Wszystkie modele zostaną zaprezentowane podczas premiery na żywo transmitowanej online 13 kwietnia od godziny 10:00. Na spotkaniu będą obecni m.in.: Thomas Schäfer, dyrektor generalny Skoda Auto, który wyjaśni, jakie znaczenie pełni model Kodiaq dla marki Skoda oraz Oliver Stefani, szef Skoda Design, który przedstawi zmiany, jakie zostały wprowadzone w odświeżonej wersji modelu.

https://www.youtube.com/watch?v=dPlZYqZOqy

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze