Skoda Karoq – pierwsze zdjęcia

Na krótko przed światową premierą, czeski producent samochodów publikuje pierwsze zdjęcia nowego, kompaktowego SUV-a marki.

Przednia część Škody Karoq – a dokładnie atrapa chłodnicy, pokryta jest chromowanym wykończeniem i ma pionowe podwójne listwy. Przednie światła wykonane są w całości w technologii LED, która została wykorzystana również przy lampach tylnych. Światła tylne tworzą typowy dla Škody kształt litery „C”.

Dużym atutem samochodu jest bagażnik, który ma pojemność 521 l – wzrasta ona do 1630 l po złożeniu tylnych siedzeń. W połączeniu z opcjonalnymi tylnymi siedzeniami VarioFlex, przestrzeń bagażnika jest zmienna i może pomieścić od 479 do 588 l.

System VarioFlex składa się z trzech oddzielnych siedzeń tylnych, które można regulować w zależności od indywidualnych potrzeb, na przykład zmieniając SUV-a w Vana, o maksymalnej ładowności 1810 l.

Wnętrze ma deskę rozdzielczą podzieloną na wysoką górną i wąską dolną część. Cztery duże otwory wentylacyjne ustawione są pionowo, a dwa środkowe umieszczone są z dwóch stron ekranu.

Škoda Karoq będzie świętować swoją światową premierę 18 maja w Sztokholmie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze