Skoda Fabia Rally2 evo Edition 120 – producent otworzył zamówienia na rajdowy model. Spieszcie się!

Na rynku pojawi się zaledwie dwanaście sztuk tej specjalnej wersji samochodu rajdowego!

W 2021 roku Skoda obchodzi 120. rocznicę pierwszego startu swojego pojazdu w sportach motorowych. W ciągu minionych dziesięcioleci marka z Mladá Boleslav przeszła od wyścigów długodystansowych na motocyklach do podjazdów górskich, wyścigów torowych i rajdów samochodowych. Po drodze odniosła niezliczone zwycięstwa. Ostatnio święciła sukcesy w kategorii WRC2/WRC2 Pro w Rajdowych Mistrzostwach Świata.

Do sprzedaży trafi zaledwie dwanaście egzemplarzy Rally2 evo Edition 120. Oprócz standardowego wyposażenia pojazd posiada zestaw pomalowanych na zielono magnezowych felg oraz komplet dodatkowych świateł LED. Dodatkowy pełny pakiet akcesoriów wewnętrznych jest częścią standardowej konfiguracji.

Obejmuje torby do przechowywania rzeczy osobistych, narzędzi lub części zamiennych. Akcesoria, takie jak pojemniki na wodę pitną, butelki na płyny samochodowe, paski oraz uchwyty, uzupełniają pakiet dodatków.

Skoda Fabia Rally2 evo Edition 120

Wyposażenie z limitowanej edycji obejmuje również unikalny ekran powitalny Edition 120 dla obu monitorów w kokpicie, specjalny design samochodu oraz tabliczkę identyfikującą numer seryjny. Modyfikacje poprawiają wydajność silnika oraz zwiększają maksymalną moc pojazdu o 2 kW do 214 kW, w zależności od jakości paliwa.

Nabywcy mogą skorzystać z dodatkowych opcji, np.: zmodyfikowanej skrzyni biegów, dzięki której pojazd jest lepiej przygotowany do rajdów, w których osiąga się wysoką średnią prędkość (prędkość maksymalna 202 km/h).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze