Edyta Klim

Simon i Lisa Thomas – miłość, podróże i motocykle

Simon i Lisa Thomas z 2ridetheworld.com to niesamowita para motocyklistów. Razem pokonują świat oraz przeciwności losu, czerpią z życia wiele radości i potrafią nią zarażać.

Simon i Lisa od 2003 roku pokonali ok. 725 tysięcy kilometrów na motocyklach. Ich podróż wiodła przez 78 krajów, 27 pustyń, na sześciu kontynentach. Razem prowadzą liczne prelekcje motywacyjne, programy telewizyjne, prezentują galerie zdjęć i dzielą się swoim doświadczeniem nabytym w podróży.

Podróżnicza pasja Lisy zakiełkowała w dzieciństwie, ponieważ rodzice zabierali ją w swoje podróże po świecie. Od 40 lat Lisa szlifuje także swój talent kulinarny i bardzo chętnie korzysta z doświadczeń nabytych w różnorodnych kulturach. Wydała książkę kucharską „Dirty Dining”, w której prezentuje swój unikalny styl gotowania. Jest także fotografką, trenerką fitness, sportowcem olimpijskim i muzykiem.

Simon był biznesmenem, ale postanowił zmienić swoje życie i dołączyć do Lisy w jej planie motocyklowego podboju świata. Mimo wielu przeciwności losu – zawsze wracał na motocykl. W amazońskiej dżungli złamał dwa kręgi szyjne, a po innym wypadku, 18 miesięcy lekarze walczyli o jego prawą nogę. Gdy tylko doszedł do siebie, to nie tylko chodził, ale i biegał, wspinał się po skałach i przeszedł Wielki Kanion w jeden dzień. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych!

Więcej o tej niezwykłej parze przeczytacie na ich oficjalnej stronie: http://www.2ridetheworld.com

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze