Karolina Chojnacka

Shell przejmuje MSTS Tolls. Petrochemiczny gigant stworzy system ułatwiający opłaty za przejazdy drogowe

Branża opłat drogowych w Europie stale się rozwija. Co jakiś czas pojawiają się nowe aplikacje i rozwiązania, ułatwiające kierowcom płatność za przejazdy. Wkrótce do najważniejszych graczy na tym polu dołączy Shell.

Shell podpisał umowę kupna-sprzedaży w celu przejęcia od TreviPay firmy MS Europe BV (MSTS Tolls), dostawcy rozwiązań w zakresie opłat za przejazdy. MSTS Tolls, dzięki innowacyjnemu portfolio produktów i wiedzy w zakresie opłat drogowych, ma pozwolić firmie Shell stworzyć najlepsze w swojej klasie doświadczenie w zakresie opłat za przejazdy dla klientów z europejskiego sektora komercyjnego transportu drogowego.

Izabela Jamka, Dyrektor Generalna ds. Marketingu i Zrównoważonego Rozwoju Shell Commercial Road Transport w Europie, wyznała:

Shell ma już wiodącą na rynku działalność w zakresie kart paliwowych oraz konkurencyjną ofertę opłat za przejazdy i zarządzania flotą. Jesteśmy przekonani, że wiedza specjalistyczna w zakresie opłat za przejazdy i możliwości technologiczne, jakie wnosi MSTS Tolls, umożliwią Shell dalsze ulepszanie oferty i obsługi klientów, co zaowocuje wiodącą pozycją w zakresie usług na drogach.

Założona w 1987 roku firma MS Europe B.V. (MSTS Tolls) jest wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań w zakresie opłat za przejazdy oraz autoryzowanym sprzedawcą eurowiniet. Firma upraszcza złożoność krajobrazu opłat w 20 krajach dla swoich klientów, stosując innowacyjne podejście technologiczne.

Inwestycja w działalność MSTS Tolls pozwoli firmie Shell na uproszczenie zarządzania flotą, jednocześnie tworząc synergię z istniejącą ofertą produktów Shell w sektorze komercyjnego transportu drogowego.

Tapas Samantaray, dyrektor zarządzający MSTS Tolls, wyznał:

Branża opłat drogowych w Europie stale się rozwija. Innowacyjne rozwiązania MSTS Tolls są zaprojektowane tak, aby nadążać za obecnymi i przyszłymi zmianami. Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie daje Shell firmie MSTS Tolls w wykorzystaniu jej pełnego potencjału.

Oczekuje się, że zakup MSTS Tolls przez Shell zostanie sfinalizowany pod koniec 2021 roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze