Sexy Peugeot RCZ zagra w „Oh Karol”

Blondynki, brunetki, rude oraz gwiazda: Peugeot RCZ, za którego kierownicą zasiądzie główny bohater - błyskotliwy, przystojny Karol, to obsada remake'u słynnej polskiej komedii „Och, Karol 2", który trafi do kin na początku 2011 roku.

Ponętny samochód, którym jeździ pożądany przez płeć piękną mężczyzna, a może ponętny mężczyzna, który jeździ pożądanym samochodem? Mowa o duecie, jaki w filmie „Och, Karol 2″ stworzą RCZ – nowe coupé Peugeot oraz Karol – główny bohater filmu. 

fot. Peugeot

W remake’u słynnej polskiej komedii „Och, Karol 2″, zobaczymy całą plejadę gwiazd. W roli głównej wystąpi Piotr Adamczyk, a towarzyszyć mu będą m.in. Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Glinka, Katarzyna Zielińska, Anna Mucha, Tamara Arciuch i Ewa Kasprzyk. Seksowne blondynki, brunetki, rudzielce… oraz jeszcze jedna gwiazda: grafitowy Peugeot RCZ, napędzany 156-konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1.6 l, wyposażony w skórzaną, szarą tapicerkę Nappa Frisson – za którego kierownicą zasiądzie główny bohater, błyskotliwy Karol. 

fot. Peugeot

– Scenariusz tej wyjątkowej komedii doskonale pasuje do urzekającego stylu modelu RCZ, który nie tylko przyciąga wzrok, ale daje również niespotykaną radość z jazdy. Dlatego po raz pierwszy w Polsce zdecydowaliśmy się udostępnić nasz samochód do produkcji filmowej – mówi Dorota Pajączkowska, PR Manager Peugeot Polska. Widzieliśmy pierwsze zdjęcia z planu. Zapowiada się niezwykle interesująco! – dodaje. 

Coupé RCZ został niedawno nagrodzony w konkursie Samochód Roku PLAYBOYA 2010, w kategorii Samochód z seksem. Jury konkursu uznało, że RCZ to najseksowniejsze auto bo „(…) pojazd także wyśmienicie jeździ, a nie tylko przyciąga spojrzenia na ulicach. Dzięki RCZ Peugeot udowodnił, że słowa magnetyzm, sexy i styl nie muszą łączyć się tylko z autami z Włoch” – napisali członkowie jury w uzasadnieniu werdyktu. 

fot. Peugeot

Nowy model Peugeot został doceniony także poza granicami Polski – we Francji otrzymał nagrodę dla Najładniejszego Samochodu Roku, a w Niemczech został nagrodzony Red Dot Design. Jego energię zademonstrowano w czasie wyścigu 24 Godziny Nürburgring, w którym RCZ zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii. 

Coupé RCZ to nie jedyny model Peugeot, który pojawi się w najbardziej oczekiwanym filmie 2011 roku. Widzowie „Och, Karol” zobaczą w nim także crossover 3008, który „zagra” samochód Dolnego – przyjaciela Karola.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze