Seat wchodzi na rynek motocykli. Niedługo zadebiutuje eScooter!

SEAT eScooter to całkowicie elektryczny model o pojemności silnika 125 cm³. Jego oficjalna prezentacja odbędzie się 19 listopada podczas Smart City Expo World Congress w Barcelonie.

Pierwszą Koncepcja pojazdu SEAT eScooter wpisuje się w długofalową strategię mobilności miejskiej producenta, która zakłada wdrażanie zrównoważonych rozwiązań transportowych dla miast. Podczas ostatniej edycji Mobile World Congress SEAT ogłosił, że będzie przewodniczył wdrażaniu strategii mikromobilności w całej Grupie Volkswagen. W jej ramach na Smart City Expo World Congress w 2018 roku zaprezentowano samochód konceptualny SEAT Minimó oraz hulajnogę elektryczną SEAT eXS stworzoną we współpracy z Segway. W pełni elektryczny motocykl jest najnowszą odsłoną innowacyjnych projektów producenta.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Że jak? „SEAT eScooter to całkowicie elektryczny model o pojemności silnika 125 cm³.” Co to za brednie ? To silnik elektryczny ma jakąś pojemność ?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Auta też im za dobrze nie wychodzą to i w motocyklach sobie średnio poradzą, aby ich jakośc aut chociaż trochę dorównała toyocie

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

@Karma głupoty piszesz.Według polskiego (i nie tylko) prawa jest to motocykl. Na takiej samej zasadzie każdy skuter o poj. powyżej 50cc lub elektryczny powyżej 4 kW, jest motocyklem.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

boże co to jest… 🙁

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

No, motocykl to nie jest 🙂 Polskie prawo nazywa to „urządzenie transportu osobistego” 🙂

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze