Samochód zatrzymał złodzieja!

Nowoczesne technologie w samochodach poprawiają komfort i zapewniają bezpieczeństwo. Czasami pomogą policji w łapaniu złodziei. Kilka tygodni temu BMW Serii 5 uwięziło w kabinie takiego delikwenta.

Pod koniec listopada w jednej z dzielnic Seattle grasowała grupa złodziei. Któregoś dnia trafili na stojące na parkingu BMW 550i z otwartymi drzwiami. Okazało się, że w pojeździe znalazły się też kluczyki. Właściciel auta tłumaczył, że dzień wcześniej brał ślub, a samochód został odprowadzony przez jego kolegę, który przez pomyłkę zapomniał kluczy.

Złodziej postanowił wykorzystać sytuację. Wsiadł do samochodu i odjechał kilka kilometrów. W międzyczasie właściciel odkrył, że brakuje samochodu na parkingu i pojechać na policję zgłosić kradzież. 

Policjanci skontaktowali się z tamtejszym oddziałem marki BMW, który szybko zlokalizował samochód. Okazało się, że auto stało zaparkowane przy jednej z ulic, a silnik cały czas pracował. 

Pracownicy BMW zatrzasnęli zdalnie drzwi, uniemożliwiając otwarcie samochodu od środka, a policja jechała na miejsce zdarzenia. Okazało się, że złodziej spokojnie drzemał na fotelu kierowcy. Gdy zobaczył zbliżających się funkcjonariuszy, próbował uciec, ale szybko zorientował się, że nie może wyjść z auta. 

Policja z Seattle złapała w ten sposób złodzieja, który ukradł samochód.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze