Samochód tańczy i śpiewa

21 i 22 marca w Old Timers Garage w Katowicach odbędzie się premiera pierwszego na świecie musicalu motoryzacyjnego „The Bricklin Musical – Samochodowa Fantazja”.

The Bricklin Musical opowiada historię wizjonera Malcolma Bricklina, który zapragnął stworzyć najbezpieczniejszy samochód świata. The Bricklin Musical to niezwykłe motoryzacyjne show, w którym jedną z ról gra prawdziwy samochód – Bricklin SV-1. To ten pojazd przedsiębiorca samochodowy Malcolm Bricklin, wierząc w powodzenie swojego przedsięwzięcia, postanowił nazwać własnym nazwiskiem. I jak to w życiu bywa: „Raz na wozie, raz pod wozem”, a tym razem los nie był dla Malcolma Bricklina zbyt łaskawy. Samochód okazał się wielką klęską i doprowadził firmę wizjonera do spektakularnego bankructwa.

Historia, z której utkany jest scenariusz, jest prawdziwa. Samochód marki Bricklin rzeczywiście istnieje, a jego twórcą jest niezwykły człowiek – Malcolm Bricklin – przedsiębiorca, wizjoner, człowiek sukcesu, milioner, mecenas sztuki oraz polityk, postać wielowymiarowa i kontrowersyjna. Dlaczego Malcolm Bricklin, świetny przedsiębiorca, menedżer i wizjoner poniósł tak spektakularną klęskę, i to produkując samochód, który do dziś swoją sylwetką zwraca uwagę? Było wiele powodów, a o większości z nich można się dowiedzieć oglądając The Bricklin Musical.

W obsadzie musicalu znaleźli się znani aktorzy i muzycy, m.in. Jacek Lenartowicz (pierwszy polski ring announcer, aktor znany m.in. z popularnego serialu TVP „M Jak Miłość”), Olga Szomańska (wokalistka, laureatka Super Jedynki, znana z przeboju Piotra Rubika „Niech mówią, że to nie jest miłość”), Marcin Kołaczkowski (aktor i producent musicalowy, znany z musicalowego hitu „Krzyżacy – Rock Opera”) a także Piotr Hajduk i Arkadiusz Wrzesień.

Bilety do nabycia w sieci sprzedaży TicketPro. Szczegóły wydarzenia na www.old-timers.pl i na www.bricklinmusical.pl.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze