Samochód elektryczny naładujesz teraz także na parkingach Europark!

Wraz z nowym rokiem GreenWay Polska poszerza sieć partnerów i od teraz możecie ładować swoje elektryki na parkingach Europark.

Bacznie obserwujemy i analizujemy zachowania oraz potrzeby elektromobilnych kierowców w Polsce. Niewątpliwie czas parkowania jest jednym najdogodniejszych momentów do ładowania pojazdu. Warto jak najszerzej udostępniać tego typu usługi – podkreśla Aleksander Czapczyk, dyrektor działu sprzedaży GreenWay Polska. – Wspólnie z przedstawicielami Europark będziemy oferować ich klientom rozwiązania związane z instalacją oraz zarządzaniem stacjami ładowania. Po naszej stronie będzie przygotowanie oferty, instalacja oraz zarządzanie urządzeniami.

Umowa jest kolejnym ważnym krokiem w kierunku propagowania elektromobilności i ma na celu coraz większe zagęszczenie sieci stacji ładowania.

Z jednej strony intensywnie rozwijamy sieć, by umożliwiać podróże pomiędzy miastami, montujemy punkty ładowania w hotelach, centrach handlowych, ale konieczne jest także instalowanie stacji przy zakładach pracy, czy osiedlach. Głęboko wierzę, że jedną z dróg do zwiększenia liczby samochodów elektrycznych w Polsce, jest budowa stacji blisko budynków wielorodzinnych, na ulicach gdzie parkowane są pojazdy na noc – między innymi temu służy podpisana właśnie umowa – dodaje Aleksander Czapczyk.

Firma Europark jest jednym z liderów rynku, zajmującą się obsługą parkingów samochodowych, zarządzaniem powierzchniami parkingowymi i budową usług przyjaznych użytkownikom parkingów. Obecnie zarządza ponad 200 lokalizacjami parkingów w Polsce.

Zależy nam na zaoferowaniu naszym klientom, zarówno właścicielom parkingów jak i kierowcom, pełnego pakietu usług. Stale się rozwijamy i udostępniamy naszym użytkownikom nowe funkcjonalności – podkreśla Jarosław Święcki, dyrektor generalny Europark. – Po wprowadzeniu płatności mobilnych, po zintegrowaniu naszych operacji z systemem samoobsługowych terminali parkingowych, oraz po wprowadzeniu funkcji e-bilet – dzisiaj, w dobie rozwijającej się elektromobilności, należy zadbać o kierowców samochodów elektrycznych. Mam nadzieję, że już wkrótce, wysokiej jakości ładowarki będą dostępne na większości z naszych parkingów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze