Ruszyły zapisy do rajdu Enduro Rally 24

Ruszyły zapisy do rajdu Enduro Rally 24, który odbędzie się w dniach 21-23.09.2018 na Mazurach. Organizatorzy tej pionierskiej imprezy w stylu cross country, przygotowali długą trasę w kształcie pętli, łączącą odcinki specjalne. W sumie to ponad 300 kilometrów off-roadu jako dojazdówki plus odcinki z pomiarem czasu. Panie są mile widziane, mają obniżone wpisowe, a jedna z nich może wygrać darmowy udział w zawodach na KTM 450 EXC !!!

Do nawigacji w rajdzie można będzie używać standardowych przewijarek do Road Booków, znanych z rajdów typu cross country, a na zawodników bez tego typu urządzenia czeka nowość – Road Book elektroniczny, jako aplikacja działająca na smartfona i obsługiwana przyciskiem na kierownicy.

Nowością jest też klasa Rally24, w której najbardziej ambitni zawodnicy będą rywalizowali jadąc całą dobę.

Ukłon w stronę zawodniczek
Ukłonem w stronę zawodniczek, jest wpisowe płatne w wysokości tylko 50% ceny normalnej. Organizatorzy przygotowali jeszcze jedną ciekawą niespodziankę dla pań. Ufundowali start w rajdzie, motocyklistce crossowej, zawodniczce MX, która w najciekawszy sposób umotywuje chęć startów w rajdach enduro, typu cross country! Na osobę, która najlepiej opisze swoje marzenia i plany związane z tego typu rajdami, czeka przygotowany motocykl KTM 450 EXC, wpisowe na rajd oraz zakwaterowanie i wyżywienie podczas rajdu. Zwyciężczyni konkursu zostanie wybrana przez organizatorów EnduroRally24, a wyniki zostaną ogłoszone pod koniec czerwca. 

Wszystkie zgłoszenia należy wysyłać do dnia 15.05.2018 r. na mail: tomek.endurorally24@gmail.com

Uwaga: propozycja skierowana jest do zawodniczek MX lub osób, które mogą udokumentować swoje umiejętności w jeździe cross lub enduro. Prawo jazdy kat. B jest obowiązkowe. Nie jest wymagana czynna licencja zawodnicza.

Więcej szczegółów i plan rajdu na stronie www.endurorally24.pl

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze