Ruszyły zapisy do rajdu Enduro Rally 24

Ruszyły zapisy do rajdu Enduro Rally 24
Ruszyły zapisy do rajdu Enduro Rally 24, który odbędzie się w dniach 21-23.09.2018 na Mazurach. Organizatorzy tej pionierskiej imprezy w stylu cross country, przygotowali długą trasę w kształcie pętli, łączącą odcinki specjalne. W sumie to ponad 300 kilometrów off-roadu jako dojazdówki plus odcinki z pomiarem czasu. Panie są mile widziane, mają obniżone wpisowe, a jedna z nich może wygrać darmowy udział w zawodach na KTM 450 EXC !!!

Do nawigacji w rajdzie można będzie używać standardowych przewijarek do Road Booków, znanych z rajdów typu cross country, a na zawodników bez tego typu urządzenia czeka nowość - Road Book elektroniczny, jako aplikacja działająca na smartfona i obsługiwana przyciskiem na kierownicy.

Ruszyły zapisy do rajdu Enduro Rally 24
Nowością jest też klasa Rally24, w której najbardziej ambitni zawodnicy będą rywalizowali jadąc całą dobę.

Ukłon w stronę zawodniczek
Ukłonem w stronę zawodniczek, jest wpisowe płatne w wysokości tylko 50% ceny normalnej. Organizatorzy przygotowali jeszcze jedną ciekawą niespodziankę dla pań. Ufundowali start w rajdzie, motocyklistce crossowej, zawodniczce MX, która w najciekawszy sposób umotywuje chęć startów w rajdach enduro, typu cross country! Na osobę, która najlepiej opisze swoje marzenia i plany związane z tego typu rajdami, czeka przygotowany motocykl KTM 450 EXC, wpisowe na rajd oraz zakwaterowanie i wyżywienie podczas rajdu. Zwyciężczyni konkursu zostanie wybrana przez organizatorów EnduroRally24, a wyniki zostaną ogłoszone pod koniec czerwca. 

Wszystkie zgłoszenia należy wysyłać do dnia 15.05.2018 r. na mail: tomek.endurorally24@gmail.com

Uwaga: propozycja skierowana jest do zawodniczek MX lub osób, które mogą udokumentować swoje umiejętności w jeździe cross lub enduro. Prawo jazdy kat. B jest obowiązkowe. Nie jest wymagana czynna licencja zawodnicza.

Więcej szczegółów i plan rajdu na stronie www.endurorally24.pl

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.