Ruszył portal Motokariera.pl

Humanistka interesująca się samochodami może pracować w branży motoryzacyjnej, podobnie jak brunetka zajmująca się księgowością, czy szatynka specjalizująca się w marketingu. Tego typu praca jest dla ludzi z pasją, o czym przekonuje działający od dziś serwis MotoKariera.

fot. MotoKariera

www.motokariera.pl to serwis dedykowany pracy w branży motoryzacyjnej. Powstał z myślą o wszystkich pasjonatach motoryzacji: kobietach i mężczyznach, starszych i młodszych, humanistach i osobach o umyśle ścisłym, obecnych pracownikach branży i tych, którzy dopiero chcą spróbować w niej swoich sił.

Zarejestrowani kandydaci mogą umieścić w bazie swoje CV, przejrzeć i odpowiedzieć na aktualne oferty pracy i dać się dostrzec przeszukującym bazę pracodawcom. W ofercie MotoKariery znalazły się również liczne usługi – poza usługą doradczą „Agenci Twojej kariery” oraz poradami prawnymi, portal oferuje m.in. niepublikowane do tej pory w Polsce symulacje rozmów kwalifikacyjnych, prezentacji i negocjacji i to w sześciu językach obcych!

Rejestracja pracodawców pozwala na zamieszczanie wielu typów ogłoszeń, oraz wizytówki swojej firmy, zbieranie dokumentów aplikacyjnych kandydatów i ich preselekcję, a także przeglądanie bazy CV. Dla wygody budujących kapitał ludzki  pracodawców serwis oferuje liczne usługi z zakresu rekrutacji, poszerzania kompetencji (kursy językowe, szkolenia) oraz wspieranie motywacji zespołu.

Świętując swój start MotoKariera zaprasza do udziału w konkursie – wśród osób, które zarejestrują się na portalu w ciągu najbliższego tygodnia zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Dla pracodawców rejestracja w serwisie premiowana będzie doładowaniem konta o 200 złotych do wydawania na wszystkie usługi oferowane na www.motokariera.pl.

Tworzony przez damsko-męski tandem portal reklamuje się hasłem „MotoKariera – Twoja Kariera na najwyższym biegu”. Życzymy sukcesów zarówno zespołowi nowego serwisu, jak i każdemu, kogo uzależniła motoryzacyjna pasja.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze