Ruszają targi motoryzacyjne w Silesia City Center

Od 21 do 30 maja w katowickim centrum handlowym Silesia City Center będzie można oglądać najnowsze samochody. Rozpoczynają się tam Targi Motoryzacyjne Silesia Moto.

Przez ponad tydzień w Silesia City Center będą rezydować nowości z polskich salonów. Najwięksi dealerzy będą tam prezentować samochody w trzech strefach: samochody sportowe, samochody luksusowe oraz SUV i Crossover.

Na targach pojawią się tacy dealerzy jak Toyota, Hyundai, Subaru, Nissan, Jeep, Range Rover, Ford, Mitusbishi czy Suzuki. Organizatorzy spodziewają się, że najwięcej chętnych przyciągnie wystawa aut sportowych i luksusowych. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z modelami Audi, BMW, Jaguara, Inifiniti oraz Lexusa. 

Targi Silesia Motor to nie tylko samochody, ale także możliwość porozmawiania z ekspertami z branży oraz handlowcami. Jest to pierwsza impreza tego typu organizowana w katowickim centrum Silesia. Organizatorzy liczą, że będzie to gratka nie tylko dla fanów motoryzacji, ale także osób, które znajdą się tam przy okazji zakupów.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze