Ruszą w Austrii

Połączone siły organizatorów z Polski, Austrii i Czech pozwoliły na wspólną organizację zawodów rallycrossowych. Już w pierwszy weekend kwietnia zawodnicy wyjadą na austriacki tor, by walczyć w pierwszej rundzie Mistrzostw Polski Rallycross.

Fot. Michał Kondrowski/rallycross.pl
Impreza rozegrana zostanie na torze w Nordring Fuglau pod Horn w Austrii, a jej wyniki będą się także liczyć do klasyfikacji mistrzostw Austrii i Czech. Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej do 27 marca. Polscy zawodnicy już w zeszłym roku mieli okazję startować w Austrii, jednak na innym torze, w Melku, na którym rozegrana zostanie kolejne rundy - m.in. mistrzostw Polski.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.