Rusza kolejny sezon szkoleń Mercedes-Benz Safety Experience!

W tym roku kalendarz szkoleń Mercedes-Benz Safety Experience obejmuje 21 spotkań, organizowanych w trzech lokalizacjach: na torach Bednary, Modlin oraz Jastrząb.

Mercedes-Benz inauguruje drugi sezon szkoleń z zakresu bezpiecznej jazdy – Safety Experience. Program Mercedes-Benz Safety Experience bazuje na wieloletnim doświadczeniu instruktorów prowadzących szkolenia w zakresie doskonalenia techniki jazdy i uzupełnia je o praktyczne testy działania innowacyjnych systemów wsparcia dostępnych w nowych Mercedesach.

Kierowca współczesnego samochodu może liczyć bowiem na coraz większe wsparcie elektroniki, ale nadal musi odpowiednio diagnozować niebezpieczne sytuacje i wykształcić właściwe nawyki – a przy tym widzieć, jak dokładnie działają poszczególne systemy, tak by móc w pełni wykorzystać ich potencjał.

Szkolenia Mercedes-Benz Safety Experience prowadzi 12 doświadczonych instruktorów – z jednej strony znakomitych kierowców z sukcesami w motorsporcie, z drugiej znakomitych pedagogów. Sami instruktorzy też regularnie uczestniczą w szkoleniach, tak aby być całkowicie na bieżąco z ofertą nowatorskich systemów wspomagających komfort i bezpieczeństwo z rodziny Mercedes-Benz Intelligent Drive – i móc tę wiedzę w odpowiedni sposób przekazywać.

Oczywiście szkolenia to także wyjątkowa okazja, by w praktyce przetestować najnowsze modele Mercedes-Benz w bezpiecznych warunkach zamkniętego toru. W tym roku do dyspozycji uczestników będą m.in.: Klasa A Limuzyna, Klasa B, Klasy C oraz E, GLE, a w późniejszym etapie nawet elektryczny SUV z gwiazdą – model EQC.

Zajęcia odbywają się na trzech torach w różnych częściach Polski (Bednary – Wielkopolska, Modlin nieopodal Warszawy, Jastrząb – Radom). W tym roku kalendarz programu Mercedes-Benz Safety Experience obejmuje 21 jednodniowych szkoleń, odbywających się od czerwca do października.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Ale super, czy będzie to podobne do szkoleń od BMW?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Ale super, czy będzie to podobne do szkoleń od BMW?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze