ROZWIĄZANIE KONKURSU – Wygraj książkę „Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę.”

Konkurs na naszym portalu: Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: "Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę." - dobiegł końca. Po burzliwych obradach Jury przyznało książkę jednej osobie, która najbardziej kreatywnie odpowiedziała na konkursowe pytanie. Sprawdźcie wynik i nagrodzoną odpowiedź!

Jury konkursowe wybrało najbardziej trafną odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać książkę Heather Ellis – „Ubuntu. Motocyklowa odsyseja samotnej kobiety przez Afrykę.” W konkursie oceniałyśmy waszą kreatywność, szczerość i pomysłowość. Wśród nadesłanych odpowiedzi najbardziej spodobała nam się wypowiedź Pani Dominiki J. 
 

Uwielbiam książki a szczególnie takie,których bohaterami są zwykli ludzie,nierzadko doświadczeni przez los,którzy portafią swym działaniem zainspirować innych. Historia głównej bohaterki ksiażki, która porzuciła dotychczasowe życie aby przeżyć niesamowite przygody na obcym lądzie, a przy okazji na nowo odkryła tak uniwersalne wartości jak przyjaźń i bezinteresowność drugiego człowieka na pewno wzbudza wiele emocji. Chętnie przeczytam o tej nietypowej podróży,która oprócz niesamowitych zwrotów akcji ukazuje piękno Afryki i stosunek jej mieszkańcow do innych kultur a także obrazuje niesamowitą siłę kobiety,która nie bała się realizacji własnych marzeń. 

Dominika J. 

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni konkursu oraz prosimy o przesłanie na adres konkurs@motocaina.pl danych adresowych wraz z numerem telefonu dla kuriera do przesłania nagrody.*

*Na dane teleadresowe czekamy do 21 stycznia 2019 r. Jeśli zwycięzca się nie zgłosi – nagroda przechodzi do kolejnego konkursu. 

Dziękujemy pozostałym uczestnikom za nadesłane odpowiedzi. Niebawem pojawią się na naszej stronie oraz na naszych profilach kolejne ciekawe konkursy z nagrodami, zachęcamy do zabawy! 

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Dzień dobry, czy książka została już wysłana? Wciąż jej nie otrzymałam. Pozdrawiam!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze