ROZWIĄZANIE KONKURSU – Wygraj książkę „Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę.”

Konkurs na naszym portalu: Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: "Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę." - dobiegł końca. Po burzliwych obradach Jury przyznało książkę uczestnikom, którzy najbardziej kreatywnie odpowiedzieli na konkursowe pytanie. Sprawdźcie wynik i nagrodzoną odpowiedź!

Jury konkursowe wybrało najbardziej trafną odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać książkę Heather Ellis – „Ubuntu. Motocyklowa odsyseja samotnej kobiety przez Afrykę.” W konkursie oceniałyśmy waszą kreatywność, szczerość i pomysłowość.

Wśród nadesłanych odpowiedzi najbardziej spodobała nam się poniższe wypowiedzi:

Ja chcę tę książkę! Przede wszystkim dlatego, że kocham czytać! Każda książka po którą sięgam daje mi przeżyć nowe doznania, nowe przygody, poznanie i wcielenie się w nowych bohaterów. Mam możliwość zwiedzania świata i bycia kimś, kim w prawdziwym życiu mi się nie uda, bo przecież wszystkiego robić nie można! Afryka to moje marzenie, które jednak mam nadzieję kiedyś w realnym życiu spełnić, ale na dobry początek, szczególnie, że szybko się nie uda go zrealizować, po pierwsze względy finansowe, po drugie narodziny mojego pierwszego synka, które są przewidziane już na maj tego roku! A tak mogę się wybrać w piękne afrykańskie strony przy okazji sięgnięcia po książkę. Dodatkowo motocykle, które mnie fascynują i ogromnie podniecają! Nawet z mężem mamy motocykl, na którym wspólnie jeździmy i zwiedzamy okolicę, choć jeszcze nie Afrykę 🙂 Niemniej jednak ja chwilowo muszę zrezygnować z tej przyjemności, ze względu na błogosławiony stan, w którym się znajduję 😉

Gosia

Bardzo chciałabym wygrać tę książkę, ponieważ opowiada ona o poszukiwaniu siebie. Dzisiaj każdy za czymś pędzi, za karierą, pieniędzmi, sławą. A może po prostu do szczęścia nie potrzeba tych rzeczy, a jedynie odkrycia kim jestem i czego oczekuję od życia. Ja teraz gdy siedzę w domu z dzieckiem czasami marzę o tym aby zaszaleć, aby rzucić te uporządkowane życie i odkryć coś nieznanego. Plus książka opowiada o Afryce, moim marzeniu. Znam Europę, ale Afryka wydaje mi się diametralnie inna, ciekawa i inspirująca. Ludzie tam są też przyjaźni, nieskażeni tymi normami społecznymi. Chciałabym wygrać tę książkę, bo wiem, że moje marzenia o ucieczce na razie pozostaną tylko marzeniami, a więc niech przynajmniej wieczorem przed snem się tam przeniosę duchowo.

rena_cz

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu oraz prosimy o przesłanie na adres redakcja@motocaina.pl danych adresowych wraz z numerem telefonu dla kuriera do przesłania nagrody.*

*Na dane teleadresowe czekamy do 17 lutego 2020 r. Jeśli zwycięzca się nie zgłosi – nagroda przechodzi do kolejnego konkursu. 

Dziękujemy pozostałym uczestnikom za nadesłane odpowiedzi. Niebawem pojawią się na naszej stronie oraz na naszych profilach społecznościowych kolejne ciekawe konkursy z nagrodami, zachęcamy do zabawy! 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze