ROZWIĄZANIE KONKURSU "Wybieramy najlepsze moto-samochodowe selfie!"

ROZWIĄZANIE KONKURSU "Wybieramy najlepsze moto-samochodowe selfie!"

10 kwietnia 2020
To już koniec drugiego etapu konkursu na najlepsze motocyklowe i samochodowe selfie! Oddaliście setki głosów na Wasze ulubione zdjęcia naszych uczestników konkursu, kliknijcie, aby sprawdzić, kto wygrał nagrodę główną! Dziękujemy za udział w zabawie!
Loading module...

Bardzo dziękujemy za tak duże zaangażowanie w naszej zabawie - czas poznać oficjalne wyniki konkursu "Wybieramy najlepsze moto-samochodowe selfie!", w którym zwycięzcy wygrywają wspaniałe zestawy nagród!

W kategorii #motocykloweselfie nagroda wędruje do Pana Marcina (399 głosów): https://www.motocaina.pl/image/marcin-77411
książka Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę. i powerbank do telefonów oraz urządzeń audio oraz gadżety: pendrive 8 GB, bandanka BMW Motorrad

W kategorii #samochodoweselfie nagroda trafia do Pani Karoliny (145 głosów): https://www.motocaina.pl/image/karolina-77413
książka Mark Webber. Moja Formuła 1.  i zestaw termosów do samochodu oraz gadżety pendrive 8 GB, czapka z daszkiem z samochodowym logo. 

Przekazanie nagrody nastąpi do dnia 17 kwietnia 2020 r. za pośrednictwem przesyłki kurierskiej Inpost, po uprzednim przesłaniu przez zwycięzcę konkursu danych teleadresowych w celu przekazania nagrody.

Dane teleadresowe należy przesłać do dnia 14 kwietnia 2020 r. do organizatora za wiadomości email, przesłanej na redakcja@motocaina.pl.
UWAGA: Jeśli laureat konkursu nie prześle danych teleadresowych do 14 kwietnia 2020 r. skutkuje to przekazaniem nagrody na następny konkurs i utratą prawa do jej odebrania. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!