ROZWIĄZANIE KONKURSU: Odpowiedz na pytanie i zgarnij świetną książkę motoryzacyjną!

Urodzinowy Konkurs na naszym portalu: Odpowiedz na pytanie i zgarnij świetną książkę motoryzacyjną! - dobiegł końca. Po burzliwych obradach Jury przyznało książkę uczestnikom, którzy najbardziej kreatywnie odpowiedzieli na konkursowe pytanie. Sprawdźcie nagrodzone odpowiedzi!

Jury konkursowe wybrało najbardziej trafną odpowiedź na pytanie: „Którą książkę chciałabyś/chciałbyś wygrać i dlaczego?” Do wygrania była 1 z 5 wybranych książek. W konkursie oceniałyśmy waszą kreatywność, szczerość i pomysłowość.

Wśród nadesłanych odpowiedzi najbardziej spodobały nam się poniższe wypowiedzi: 

„Mark Webber. Moja Formuła 1”

Bardzo, bardzo, bardzo chciałabym wejść w posiadanie Marka Webber’a nie dlatego, że jestem jakąś specjalną fanką, ale ostatnio miałam okazję przeczytać Wiecznego Ayrtona Sennę, Mechanika – Marc’a „Elvis’a” Priestley’a i aktualnie jestem w połowie Szybkich jak diabli o kulisach „wyścigu zbrojeń” Forda i Ferrari – kinowe Le Mans ’66 (polecam nie tylko tym, któym film się podobał, historia jest rewelacyjna i zdecydowanie bardziej wielowątkowa ) 🙂 część trafiła do mnie z przypadku, resztę kupiłam już zachęcona niesamowitymi historiami i historią Formuły 1. Pozycji Webbera nie udało mi się niestety dostać – aktualnie jest niedostępna, co łamie mi serce :/ Czekam za to na biografię Enzo 😀 i nawet nie zauważyłam kiedy tak diabelnie historia królowej motorsportu mnie wciągnęła… Gdyby udało mi się wygrać ten konkurs, kolejny element układanki ze świata F1 wskoczyłby na miejsce.

Magda Lorens

„Jazda z Hołkiem”

Z racji, że jestem fanem sportów motorowych chciałabym wygrać książkę „Jazda z Hołkiem. ABC dobrego kierowcy”. Jako kierowca chciałabym bardziej poznać wiele, myślę, że ciekawych i praktycznych wskazówek, nie tylko z rajdów, ale z różnych krajów oraz o różnych warunkach drogowych jednego z najsłynniejszych polskich kierowców rajdowych. Myślę, że ta książka jeszcze bardziej pozwoliłaby mi zaspokoić moją wiedzę i ciekawość w dość męskim świecie motoryzacji. 

Nina Błasik

„Top Gear od środka”

„Top gear od środka” ten program był tak kultowy z tą „święta trójca”, że nie trzeba tego chyba tłumaczyć. Klasyk! Ubóstwiam ich poczucie humoru i pomysły!

Marta Jarzyna

,,Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę”

Chciałabym bardzo wygrać książkę ,,Ubuntu. Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę”, ponieważ Afryka jest moim ogromnym marzeniem. Od dziecka zaczytuję się z pasją w książkach i reportażach podróżniczych właśnie dotyczących Afryki. Marzy mi się objazd po całej Afryce zaczynając od Maroko a kończąc po RPA. Poznając po drodze kulturę, plemiona, zwierzęta, schroniska, jedzenie, taniec i kolory! Mam nadzieję, że dane mi kiedyś będzie odwiedzenie Afryki i zakochanie się w niej.

Katarzyna Cinnamonelf

Chciałabym wygrać książkę Motocyklowa odyseja samotnej kobiety przez Afrykę, ponieważ bardzo interesuje mnie podróż motocyklem po różnych rejonach świata. Miałam okazję podróżować po Afryce , dlatego ten kraj niesamowicie mnie intryguje pod każdym względem. Mam nadzieję, że opowieść Samotnej Kobiety przekona mnie do przeżycia podobnej przygody motocyklem po Afryce

Lilanna Wiśniewska – Blacha

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu oraz prosimy o przesłanie na adres redakcja@motocaina.pl danych adresowych wraz z numerem telefonu dla kuriera do przesłania nagrody.*

*Na dane teleadresowe czekamy do 10 kwietnia 2020 r. Jeśli zwycięzca się nie zgłosi – nagroda przechodzi do kolejnego konkursu. 

Dziękujemy pozostałym uczestnikom za nadesłane odpowiedzi. Niebawem pojawią się na naszej stronie oraz na naszych profilach społecznościowych kolejne ciekawe konkursy z nagrodami, zachęcamy do zabawy! 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze