ROZWIĄZANIE KONKURSU: Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę „Ostatni przejazd. Opowieści o Mistrzu Kuligu”

Konkurs na naszym portalu: Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę "Ostatni przejazd. Opowieści o Mistrzu Kuligu" - dobiegł końca. Po burzliwych obradach Jury przyznało książkę uczestnikom, którzy odpowiedzieli najciekawiej na konkursowe pytanie. Sprawdźcie wynik i nagrodzoną odpowiedź!

Wśród nadesłanych odpowiedzi najbardziej spodobały nam się poniższe wypowiedzi:

Minęło 16 lat od chwili, gdy pojawiła się szokująca wieść o nagłej śmierci Janusza Kuliga. Przejechał setki tysięcy kilometrów, miał kilka ciężkich wypadków, z których wyszedł absolutnie bez szwanku … Choć na co dzień podejmował wielkie ryzyko, poniósł śmierć w wyniku błędu dróżniczki, na strzeżonym przejeździe w Rzezawie koło Bochni. Miał 34 lata. Książkę „Ostatni przejazd. Opowieści o mistrzu Kuligu” pragnę przeczytać i dać w prezencie swoim nastoletnim wnukom, którzy są zakręceni na punkcie motoryzacji. Janusz Kulig wciąż jest dla nich herosem, a jego kariera zawodowa do dzisiaj nas wszystkich fascynuje. Jego duży, cudowny plakat uśmiechniętego młodego chłopaka, wiszący na ścianie w pokoju moich wnuków, przypomina nam każdego dnia o tym cudownym rajdowcu.

Anna F.

Cudowna osobowość…powinnam wygrać…bo nigdy nie wygrałam niczego…kocham samochody i ogladam wyścigi…jestem pasjonatka tego sportu…Motocaina daje szansę kazdemu…chętnie poznam historie tak szlachetnego mistrza..ktorego iskra pozostala w sercach wielu…tyle lat minęło…a my pamiętamy…wzruszamy sie od nowa i widzimy go jak nadal pędzi…jak huragan gna po zakrętach i sciezkach do celu.. Ja Janusz Kulig legenda sportu jak wicher gnam daleko…. nie martw sie przyjacielu…. zwyciestwo mam w kieszeni bez kantów jak innych wielu…. bez płomieni rozpalilem serca wasze…. aby uszczęśliwić kibiców i uśmiech rozsiac da się…. ta chwila trwac bedzie wiecznie choc smutno nam bez Ciebie…. pamięć przetrwa skutecznie nawet gdy jestes w niebie …Januszu mistrzu wciąż jesteś w naszych sercach….Pozdrawiam motocaine…

Anna Kawulok Hotmani

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu oraz prosimy o przesłanie na adres redakcja@motocaina.pl danych adresowych wraz z numerem telefonu dla kuriera do przesłania nagrody.*

*Na dane teleadresowe czekamy do 20 lutego 2020 r. Jeśli zwycięzca się nie zgłosi – nagroda przechodzi do kolejnego konkursu. 

Dziękujemy pozostałym uczestnikom za nadesłane odpowiedzi. Niebawem pojawią się na naszej stronie oraz na naszych profilach społecznościowych kolejne ciekawe konkursy z nagrodami, zachęcamy do zabawy! 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze