Paula Lazarek

Rozwiązanie konkursu „Ja i moja mechaniczna Walentynka”

Zakończyliśmy 2 etap konkursu “Ja i moja mechaniczna Walentynka”. Czas poznać zwycięzców zakochanych w swoich dwu i czterokołowcach. Jakie prace wybrało nasze redakcyjne jury?

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i chęć udziału w zabawie. Czas poznać oficjalne wyniki konkursu „Ja i moja mechaniczna Walentynka”, w którym zwycięzcy wygrywają wspaniałe zestawy nagród!

Zestawy nagród, które uzyskały najwięcej głosów od jury redakcyjnego Motocaina.pl:

1. miejsce zajęła Eliza Zielińska – za ciekawy, kreatywny i z humorem zmontowany filmik z dwoma ukochanymi motocyklami. Laureatka otrzymuje od nas wideorejestrator HD DVR, książkę ”Naznaczony Niki Lauda” Maurice’a Hamiltona, książkę “Top Gear od środka” Richarda Portera, film na DVD Auta 3, pendrive i gadżety motoryzacyjne.

2. Drugie miejsce zajęła Anna Ślakowska, na zdjęcie z miłościami swojego życia, która otrzymuje od nas zegarek Bridgestone, książkę ”Naznaczony Niki Lauda” Maurice’a Hamiltona, książkę “Top Gear od środka” Richarda Portera, film na DVD “Jazda na krawędzi”, pendrive i gadżety motoryzacyjne.

3. Trzecie miejsce zajął Kamil Łebek za zdjęcie ze swoim wspaniałym chopperem, który otrzymuje od nas książkę “(Nie) Odjazdowe życie braci Collins” Rafał Collins, płytę CD “Martyna Wojciechowska w drodze” Sony Music Enterainment, oraz gadżety motoryzacyjne.

Zwycięzców prosimy o nadesłanie do 20 lutego swoich danych teleadresowych w wiadomości e-mail na redakcja@motocaina.pl.Nagrody wyślemy najpóźniej do 25 lutego 2022 roku.

UWAGA: Jeśli laureat konkursu nie prześle danych teleadresowych do 20 lutego  2022 r. skutkuje to przekazaniem nagrody na następny konkurs i utratą prawa do jej odebrania.Wszystkim laureatom gratulujemy wygranej! A wszystkim tym, którzy nadesłali zdjęcia i filmy na konkurs, bardzo dziękujemy za zainteresowanie zabawą walentynkową i zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach, które już niebawem!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze