Rozwiązanie konkursu Autoland
Po naszym redakcyjnym teście kosmetyków samochodowych Autoland ogłosiłyśmy konkurs, w którym do wygrania były 14-elementowe zestawy produktów do pielęgnacji samochodu. Znamy już pięciu laureatów.
![]() |
| fot. Motocaina |
Zwycięzcami konkursu są autorzy komentarzy (kolejność przypadkowa):
rembel – za wyczerpujący opis praktycznych porad
przeslowo – za kreatywność
jolew1 – za ułożenie sympatycznego wierszyka
Irys – za pomysł zastosowania do motocykli
gania321 – za pieszczotliwy zwrot (choć z błędem ;-), ale doceniamy, doceniamy…
Uprzejmie prosimy laureatów o przesłanie na redakcja@motocaina.pl swojego adresu do wysyłki nagród (z imieniem i nazwiskiem oraz koniecznym do przesyłki kurierskiej numerem telefonu).
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach

Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Super! Bardzo dziękuję!
Anonymous - 5 marca 2021
Super!!!To posprzątamy teraz!!! Motocyklom też się dostanie!!!
Anonymous - 5 marca 2021
A dziękować, dziękować, mam nadzieje, że się komuś porady przydadzą.
Anonymous - 5 marca 2021
Również dziękuję. Kosmetyki się przydadzą w przygotowaniu mojej Chądy do zimowego snu 🙂