Rozpakuj świat i wygraj nagrody

Zgodnie z wynikami badania przeprowadzonego na zlecenie firmy TomTom, 34% mężczyzn niecierpliwie zrywa papier z prezentów – zajmuje im to mniej niż dziesięć sekund. Do podobnych nawyków przyznaje się tylko 21% kobiet.

35% respondentek odpakowuje prezenty ostrożnie, mając na uwadze ponowne wykorzystanie ozdobnego papieru. W większości rodzin to również kobiety są odpowiedzialne za pakowanie prezentów i poświęcają temu więcej staranności. 59% mężczyzn zawija podarunki niemal równie szybko, jak je rozpakowuje. 55% procent pań natomiast dokłada zwiększonych starań, a 10% przeobraża pakunki w małe dzieła sztuki.

fot. TomTom

Niezależnie jednak od prędkości, z jaką rozpakowujemy paczki, jedno jest pewne – większość z nas uwielbia prezenty. Stąd inicjatywa firmy TomTom, która już pod koniec listopada ruszyła z interaktywną grą „Rozpakuj świat”. Liczą się współzawodnictwo i szybkość rozpakowywania, a także kreatywność, oryginalność, poczucie humoru i silna motywacja. Gra polega na przemierzeniu jednej lub kilku wcześniej wybranych tras i przesłanie swoich aplikacji „Odkryj świat” na specjalnie przeznaczoną do tego celu witrynę internetową TomTom http://www.tomtom.com/more. Konkurs potrwa do 15 stycznia, a nagrody są godne uwagi – sześć dwutygodniowych wypraw samochodowych m.in. do Australii, Malezji i RPA. Na stronie dostępna jest również mini-gra, w której można wygrać drobne upominki.

Dziewczyny, do boju! Która ma chęć zostać mistrzynią rozpakowywania?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze