Różowe Lambo i Nicki Minaj ze swoją kolekcją ubrań

Krzykliwy róż, blond włosy i tony złota na szyi to znaki rozpoznawcze raperki Nicki Minaj. Ta popularna piosenkarka zaprezentowała kolekcję ubrań sygnowaną swoim nazwiskiem. Zrobiła to oczywiście w wyjątkowym stylu.

Ku uciesze swoich fanów, pochodząca z Trinidadu Nicki Minaj na otwarcie butiku Kmart w Los Angeles w Kalifornii z kolekcją ubrań, które zaprojektowała, podjechała Lamborghini Aventador. Nie byłoby w tym nic szokującego gdyby kolor samochodu nie przypominał barwy różowej gumy do życia. Piosenkarka bardzo chętnie prężyła swoje ciało przy samochodzie, obierając pozycje rodem z „Aniołków Charliego”.

Sama kolekcja ubrań to wyraz ekscentrycznego charakteru Minaj, jaki prezentuje na scenie, czy podczas tras koncertowych. Znalazły sie w niej krótkie sukienki w krzykliwych kolorach, tuniki obszyte złotymi nićmi i bielizna wybita ćwiekami.

Uruchomienie własnej linii odzieżowej dla Kmart stawia Nicki na równi z Seleną Gomez, Adamem  Levine i Sofią Vergara, którzy również sygnują swoim nazwiskiem kolekcje ubrań.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze