Różowe Ducati Scrambler Shocking

Różowe Ducati Scrambler Shocking

03 czerwca 2016
Podobno kobiety kochają róż. W związku z tym firma Ducati postanowiła przygotować specjalną edycję modelu Scrambler w bardzo wyjątkowym kolorze.
Loading module...

Oto maszyna, której nie oprze się żadna kobieta. Ducati Scrambler Schocking, jak sama nazwa wskazuje, zwraca na siebie uwagę ostrym różem. Poza tym jest to model oparty na Sixty2, który wykorzystuje ogromną popularność większego brata, zdobywając tym samym coraz większe grono swoich zwolenników.

Dużym plusem motocykli z serii Scrambler jest bardzo przystępna cena. Dzięki temu osoby z mniejszym budżetem mogą wejść w świat motocykli Ducati. Model Scrambler Shocking w specjalnym wydaniu jest napędzany jednostką L-Twin. Silnik o pojemności 399 cm3 oferuje 41 KM maksymalnej mocy. 

Dzięki lekkiej konstrukcji jest to motocykl przyjazny dla kobiet. Na dodatek, żeby móc go prowadzić wystarczy prawo jazdy kat. A2. Producent nie ujawnił jeszcze dalszych losów tej wersji. Auto pojawiło się na imprezie Notte Rosa 2016 Adriatic, która otwiera dziewiątą edycję World Ducati Week. 

Jeżeli zainteresowanie będzie duże, to niewykluczone, że motocykl pojawi się u dealerów.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!