Rossi: „jestem bardzo szczęśliwy”

Po drugim dniu testów w Jerez, Valentino Rossi wyraził ogromne zadowolenie ze swojego występu. Były mistrz powiedział, że "jest bardzo szczęśliwy" z powodu osiągniętych rezultatów.

Pomimo „wolnego” pierwszego dnia, który zanotował Rossi, drugi dzien testów w Jerez, przyniósł o wiele bardziej zadowalające efekty. To był pierwszy raz podczas tych przedsezonowych przygotowan, kiedy nazwisko zawodnika znalazło się na górze tabeli z wynikami. Rossi osiągnął najlepszy czas okrążenia – 1 minuta 39.525 sekund. Tuż za nim uplasował się jego partner z drużyny – Jorge Lorenzo.

fot. materiały prasowe

„To nie jest ważne wydarzenie To jest bardzo ważne wydarzenie!” – powiedział pełen entuzjazmu Valentino po ukonczonych testach – „Jestem zadowolony nie tylko z osiągnięteo wyniku, ale także z faktu, że wraz z mechanikami dostosowaliśmy pewne ustawienia motocykla, by ten dostosował się jeszcze bardziej do mojego stylu jazdy” – dodał.

„To bardzo ważne dla nas, by znaleźć jak najwięcej elementów, których regulacja wpłynie na moją efektywność na torze i jeszcze bardziej dostosuje się do moich wymagan. Wszyscy w drużynie są zadowoleni z drugiego dnia testów w Jerez. Na pewno będziemy kontynuować organizację pracy, która jak dotąd przyniosła nam bardzo dobre efekty” – podsumował Rossi.

Nie da się ukryć, że Valentino mógł zaskoczyć wielu sceptyków, którzy nie wierzyli w jego spektakularny „come back”. Teraz, okazuje się, że The Doctor może nas jeszcze nie raz zaskoczyć. Wiemy jedno – tegoroczne rozgrywki MotoGP będą obfitowały w ogrom emocji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze