Rolls-Royce zapowiada “Neon Nights” - limitowane wersje modeli Dawn, Wraith oraz Cullinan Black Badge

Rolls-Royce zapowiada “Neon Nights” - limitowane wersje modeli Dawn, Wraith oraz Cullinan Black Badge

25 listopada 2020
Założenie, że wersje Rolls-Royce Black Badge muszą być czarne, zostało pogrzebane po pojawieniu się super-intensywnych kolorów Neon Nights. Zobaczcie jak prezentują się kolory inspirowane egzotycznymi roślinami i zwierzętami!

Neon Nights to barwna trylogia Rolls-Royce’ów Black Badge, dla której inspirację stanowiła natura. Nowy lakier Bespoke został wykorzystany w wersjach Black Badge modeli Wraith, Dawn oraz Cullinan – mrocznych, skrajnych ‘enfants terribles’ rodziny Rolls-Royce.

Limitowane odcienie zainspirowane przykładami ze świata natury, w tym żabą o nazwie australorzekotka szmaragdowa, hawajskim kwiatem drzewnym oraz egzotycznym motylem, ukazują wersję Black Badge odważniejszą kolorystycznie, budząc zainteresowanie klientów na całym świecie.

Stworzone początkowo z myślą o rynku amerykańskim, trzy kolejne egzemplarze danego modelu można teraz zamawiać na całym świecie. Oznacza to, że podaż jest ograniczona jedynie do czterech sztuk każdego modelu z kolekcji Black Badge: Wraitha, Dawna i Cullinana.

Technical Fibre – materiał z którego jest wykonana deska rozdzielcza w każdym z trzech modeli – została ozdobiona spektakularną grafiką. Lakier daje efekt neonowego rozświetlenia i obrazuje odkształcenie fal sztucznego światła przez prędkość.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!