Robert Lewandowski przygotowuje się do meczów na Audi Summer Tour

Robert Lewandowski przygotowuje się do meczów na Audi Summer Tour

17 lipca 2019
Czwarte już Audi Summer Tour zabrało piłkarzy FC Bayern Monachium, w tym Roberta Lewandowskiego, do Stanów Zjednoczonych w ramach przygotowań do sezonu. Audi tradycyjnie jest partnerem FC Bayern, zapewniając szereg ciekawych atrakcji poza boiskiem.
Loading module...

Już po raz czwarty Audi jest głównym partnerem i tytularnym sponsorem Audi Summer Tour Bayernu Monachium. W ramach przygotowań do sezonu, w dniach od 15 do 24 lipca Mistrz Niemiec podróżuje po Stanach Zjednoczonych i w trzech meczach zmierzy się z czołowymi drużynami Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoch. Ponadto zawodnicy z Monachium, w tym Robert Lewandowski, zaangażowani będą w szereg wydarzeń poza boiskiem, przybliżających zespół kibicom.

Pierwszym przeciwnikiem Bayernu w USA będzie Arsenal Londyn. Mecz z „Kanonierami” odbędzie się w środę, 17 lipca w Los Angeles. Z Zachodniego Wybrzeża drużyna z Monachium uda się do Houston w Teksasie, gdzie 20 lipca rozegra spotkanie z wielokrotnym zwycięzcą Champions League – Realem Madryt. Po dwóch meczach w ramach Audi Football Summits, monachijczycy udadzą się jeszcze do Kansas City, w którym 23 lipca zagrają ostatni mecz, tym razem z AC Milan. Wszystkie te spotkania odbędą się w ramach serii międzynarodowych turniejów piłkarskich “International Champions Cup” (ICC).

Stany Zjednoczone są dla Audi jednym z najważniejszych i ciągle rosnących rynków. W roku 2018 cztery pierścienie sprzedały tu 225 000 samochodów. USA jest również niezmiernie ważne dla klubu FC Bayern Monachium. W roku 2014 klub uruchomił w Nowym Jorku swoje biuro i w tej chwili może liczyć na wsparcie kibiców zorganizowanych w 150 fan klubach.

Zaledwie tydzień po powrocie Bayernu z Ameryki, fanów futbolu czeka kolejne święto. W dniach 30 i 31 lipca na Allianz Arena odbędzie się turniej Audi Cup, podczas którego Robert Lewandowski i jego koledzy z FC Bayern podejmą piłkarzy trzech klubów: Tottenham Hotspur, Realu Madryt i Fenerbahçe Istanbuł.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!