Robert Lewandowski przygotowuje się do meczów na Audi Summer Tour

17 lipca 2019
Czwarte już Audi Summer Tour zabrało piłkarzy FC Bayern Monachium, w tym Roberta Lewandowskiego, do Stanów Zjednoczonych w ramach przygotowań do sezonu. Audi tradycyjnie jest partnerem FC Bayern, zapewniając szereg ciekawych atrakcji poza boiskiem.
Loading module...

Już po raz czwarty Audi jest głównym partnerem i tytularnym sponsorem Audi Summer Tour Bayernu Monachium. W ramach przygotowań do sezonu, w dniach od 15 do 24 lipca Mistrz Niemiec podróżuje po Stanach Zjednoczonych i w trzech meczach zmierzy się z czołowymi drużynami Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoch. Ponadto zawodnicy z Monachium, w tym Robert Lewandowski, zaangażowani będą w szereg wydarzeń poza boiskiem, przybliżających zespół kibicom.

Pierwszym przeciwnikiem Bayernu w USA będzie Arsenal Londyn. Mecz z „Kanonierami” odbędzie się w środę, 17 lipca w Los Angeles. Z Zachodniego Wybrzeża drużyna z Monachium uda się do Houston w Teksasie, gdzie 20 lipca rozegra spotkanie z wielokrotnym zwycięzcą Champions League – Realem Madryt. Po dwóch meczach w ramach Audi Football Summits, monachijczycy udadzą się jeszcze do Kansas City, w którym 23 lipca zagrają ostatni mecz, tym razem z AC Milan. Wszystkie te spotkania odbędą się w ramach serii międzynarodowych turniejów piłkarskich “International Champions Cup” (ICC).

Stany Zjednoczone są dla Audi jednym z najważniejszych i ciągle rosnących rynków. W roku 2018 cztery pierścienie sprzedały tu 225 000 samochodów. USA jest również niezmiernie ważne dla klubu FC Bayern Monachium. W roku 2014 klub uruchomił w Nowym Jorku swoje biuro i w tej chwili może liczyć na wsparcie kibiców zorganizowanych w 150 fan klubach.

Zaledwie tydzień po powrocie Bayernu z Ameryki, fanów futbolu czeka kolejne święto. W dniach 30 i 31 lipca na Allianz Arena odbędzie się turniej Audi Cup, podczas którego Robert Lewandowski i jego koledzy z FC Bayern podejmą piłkarzy trzech klubów: Tottenham Hotspur, Realu Madryt i Fenerbahçe Istanbuł.

    Loading module...

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!